Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan szívtelen leszek srácok, hogy az már maga a kegyetlen fogalom.
Csókolom Kawasakis bácsik

LieBiNG dönts szíved szerint de az én véleményem az,hogy fényeztesd hasonló képpen úgy mint az enyém . Csak vicceltem

kawatti SZÍVtelen legyél. Oksa
véleményeteket kérném motor fényezéssel kapcsoaltban! Milyen legyen a motorom fényezése!
Zöld és feketét szeretnék, persze több zöldel!
igazából a tank és az oldalidomokra várnék tanácsokat!
Én ilyen lettem:
Ez nem vicces!
Gyerekek, a kulcstartó a POÉN kategóriába lett feltöltve, nem véletlenül. Nem sértődtem meg, azért tettem fel, hogy egy jót nevessetek rajta.
Napot mindenkinek. Mostmár biztos, hogy március elején nem kell még motorzni. Amennyi hó leesett és állitólag hétvégén újabb havazás várható Én ezt nem birom, készen vagyok már.
Nekem is van szivecskés kulcstartóm
A videó mikor készült?
Nekem is van szivecskés kulcstartóm
A videó mikor készült?
Feltöltöttem egy képet meg egy videót.
rendkívüli módon
Hiányzok mi?
jaa télleg.... nemfogom kibirniiiii
Itt látni ki az igazi sportoló, ha ezek tényleg igazak és Melandri így versenyezne akkor nagyon dicséretes!

Melandri nyilatkozata!
Hooper egyszerűen feladta! Azt hiszem, hogy neki sokkal fontosabb a pénz, mint az, hogy versenyezhessen. A helyzet ugyanis az, hogy sem ő, sem pedig én nem kapnánk egy cent fizetést sem. Szíve joga volt úgy döntenie, hogy ezt nem folytatja így tovább, úgyhogy nem neheztelek rá. Én viszont továbbra is kitartok a csapatom mellett.”

„Jelen pillanatban Michael Bartholemyvel és a Dornával szorosan együttműködve azon dolgozunk, hogy hivatalosan is bejelenthessük, hogy privát alakulatként indulni fogunk az idei szezonban. Rengeteg munkánk van, hiszen lényegében semmink sincs, csak mi magunk és a két 2009-es motor, amelyeket már két alkalommal is teszteltek. A csapat újjászervezéséhez nincs elegendő időnk, ezért a Kawasakival tárgyalunk, hogy bocsássanak a rendelkezésünkre pár mérnököt. Ezen felül elengedhetetlenek a pótalkatrészek is, amelyeket illetően szintén tárgyalásban állunk. A célunk az, hogy ott legyünk a márciusi qatari teszten. Azt hiszem, hogy Bartholemynél senki sem tudná jobban intézni a dolgokat. Nagyon izgatott vagyok, mivel jók az esélyeink és nagyon motivált mérnököket kapnánk, akikkel öröm lenne együtt dolgozni.”

„Tudom, hogy nem lesz esélyem a győzelemért vagy a világbajnoki címért harcolni, de jelen pillanatban már annak is rettentően örülök, hogy egyáltalán motorjaink vannak. Nehéz lesz, de nem lehetetlen. A 2008-as Kawasakival nem volt semmi problémám, mivel sokkal könnyebb volt vezetni, mint a Ducatit, amivel tavaly mentem. A 2009-es motorról addig nem tudok semmit sem nyilatkozni, amíg nem mentem vele pár kört. Őszintén megmondom, hogy az sem érdekel, ha nem lesz versenyképes a gép, mivel ha bízik bennem a csapat, akkor biztos vagyok benne, hogy a legjobbat fogom nyújtani magamból és kihozok mindent abból a masinából, ami csak lehetséges. Nem fogom hagyni, hogy újra megismétlődjön a 2008-as esztendő, mivel akkor végleg oda lenne a motivációm.”, zárta nyilatkozatát Melandri.
Emu persze, mert pesten vagyok most nem msn-ezek! amugy szép a vas még mindig, vigyázz rá mert összel lehet kell nekem
Én csináltattam aluból egyet 500ft-ért
bukógombásról majd mutass egy képet!
Teljes mértékben igazad van ebben a helyrajzi dologban.
Perec nem szopik , csak ha káj van a közelben.
3 rigóért.
De viszem vissza.
Amit vettem azon M8-as van.

Most rendeltem bukúgombás emelőszemet 11000/pár.
Hát csinálhat neked az ember képet . Komolyan, mint akit elvittek az ufók ......
csavar elvileg 10-es menetszárú! nekem legalábbis olyannal van felrakva! Kawák 10-es és 12-el mennek!
Mennyiért vettél emelőszemet?
mi nem szopunk.szopatunk.nem mind1 a helyrajzi kérdés hogy a fasz melyik végén állol
Szólhattál volna előbb is hogy kell Akkor már rég meglehetne...

99es Kawa
hali!
végre találtam 99es 6oshoz service manual-t
ha valakit érdekel szóljon

na mentem!