Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lenne mer legalább látnám ,hogy hogy a picsába kell menni pályán.
Nem tudok délelőttös vagyok és utána megyek SzFvári srácokkal.
nnnna
picsába én nem megyek de mer ilyen szépen válaszótá ezé megnézlek baszod DE csak ha elöbb odaérünk .
ha má olyan erős csávó vagy akkor jöhetné Kawasaki sátrakat is pakóni meg állitani
lájm remélem ingyé van .
bejönni bejöhetsz pitypang..ki a boxokhoz is meg a célegyóba meg a lelátóra meg a büfébe meg felőlem a picsába is..és gyere is.
az jó azt inkább másra költöm. Akkor majd lájmon ütközük én addig be nem megyek. Lehet kicsit anyagias vagyok............... ááááá dehogy .
60ezeré egész nap fenn lehetesz
8-cig az fasza . Mé lájm elött is be lehet menni ingyéé vagy akkor még kell fizetni ?
én aznap kimotorozom magam..ha lájm előtt érkezel épp láthatod.tehát simán megiszom amit hoztok..
fél 5 től sötétedésig..gondolom 20.00.
majd kapol egy motorot de ruhát hozzá mert az enyém szét van szakadva ugyan de annyira nem hogy jó legyen rád
Oszt meddig tart a 26.-ai motorolás a ringen ?
Jó lesz má mer csak azt hisszük mondod mit csinász köbe meg iszod a Whisky-t azt nem csinász semmi érted mit írok mer én nem .
a ring bejárati kútjával ugy számoljatok hogy 19.00-ig van nyitva..de valójában 18.45.-ig
mindenki elhozza a sörömet...akkoo nekem semmit nem kell oda vinnem
Igen az igaz tizedesből csak a 04-05 .
nnna..generátor helyén,blokk összerakva egy szett olajjal kimosva a narancsdzsúz belőle..forog mint istenfaszocskája és szerintem legalább 34 lóerővel több lett mert megintcsak szívvel lélekkel csináltam
és van brendnyú dizájn.. képek holnap..után
ez nem hiba tesó de tudod te ezt a tizesből is a 04...de ahhoz még meg kell tanulni motorozni
mindenki követhet el hibát ... még te is ahogy elnézem
Volt szerencsém kipróbálni egy SV1000 S-t és meg kell hagyni bazira tetszett még az is lehet,hogy olyanom lesz majd .
pontosan... csak pénz kérdése az egész
de azé kawasaki
miután rá tetteg a kispicsádat a remekműre (kiskurva) ... nem is csodálom a döntésed brada
Eladó lesz az enyém lehet