Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerünk mindkettőre, én indulok Madarason, ha addig kész lesz a hengerfejem, megjön az elektronikám és az áttételem.
De a Tátrába is mindeképp mennék, szeretem azt a helyet!
EDDIG

Tátra: Crazy,Mujahedin
Kunmadaras:0
Bármelyik megfelel: Strici,Dáriusz,Roli!
Kunmadaras érdekelne engem.
EDDIG

Tátra: Crazy
Kunmadaras:0
Bármelyik megfelel: Strici,Dáriusz,Roli!
mindkettőre nevezek
tátra...teljesen egyértelmű..
mivel ezek amatőröknek megrendezett futamok ezért nem hinném hogy ilyen szabálymódositások lennének vagy hogy be is tartatnának.ez nem ob vagy dt .itt max a tükröket kell leszerelni lámpát leragasztani aztán koppgáz.
Nem.
én is szótam a nevezésnél h gyári idom satöbbi..azt mondták nem para csak majd azé valamiko legyen megcsinázva. tudni má hányan leszünk?
Hát miután többen gyári idommal fognak indulni így vicces lenne ha az olajleeresztő miatt basztatnának. Az enyim nem lesz leplombálva, megfúrva meg semmi ilyesmi.
ddt,crazy..bocsi h evvel basztatlak de... az ilyen előírásokat mennyire nézik h pl olajleeresztő csavar megfúrva megdrótozva...blabla
Mennyi lenne a 3 napra a beugró? 5500? az szerintem jó. én mindkettöben benne vagyok De a kunmadaras felé jobban húza szivem.
Na maradjunk annyiban hogy legyen 2 lehetőség ami közül választunk!
1. Kunmadaras április 28-május 1 kunmadaras ott alvós,sátras,bebaszós, csapatépítő training!

2. A korábban említett Szlovákia Tátra túra május közepe fele! 1 nap ott alvós.
Helló Strici bácsi. trevezed az utat, vagy hogy áll kb a dolog? lehet tudni valamit?
Kedves barátok,haverok,motorosok,ismerősök és akinek van kedve eljönni,fiúk,lányok,bárki, Kiss Viktor emlékére,Április 4-én (születésnapja napján) csendes iszogatásos estét szervezünk a Joiner's Pub-ba este 6 órától,remélem minél többen összejövünk és iszunk egyet az egészségére!Aki tudja,tejessze,hogy minél többen tudjanak róla..köszi.
A cím: Bp. 6.kerület Jókai út 40. (A nyugatinál)
há engem tudod mennyire érdekel azinekszedbazze....eladom neked ha kő..szép pici hátul
Majd esős időben szedem szét :)
Előre is köszi!
Aha
Akkor így marad
Várjál, mos nézem, hogy integrált index. Szed szét a lámpát és a nyákról tegyél fel egy képet. Megmondom, mit hova kel forrasztani.
Attól függ, mennyit akarsz lassítani rajta. Kiméred hány ohm-os most, egy ugyan akkorával felezni tudod a villogás intenzitását.A villogás sűrűsége az index körön lévő ellenállástól függ. Ezért lesz gyorsabb a hátsó, ha az első kiég. Ha mondjuk 20 ohm az ellenállása az index körnek, ez egyik kiégésével ez felmegy 40-re. De ha bekötsz párhuzamosan egy 20ohm-os ellenállást azzal felezni tudod.
gyárá báázzz
Illetve annyi kérdésem lenne hogy a többi évjáratú zx6 markolata kompatibilis az enyémmel?
Nekem majd a 30.000-es szervízbe segíts majd!

Mellesleg jó reggelt! Elég hűvös van kint!
hányómosmekkorát?segiteni kinek menjek márkakupára?