Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen... a kellemetlenségek elkerülése végett...
Igen beszéltem vele. Ma megyek hring, megnézem mivan, meg mennyivel vagyok lassabb a tavalyi nemtúlgyors formám óta. Aztán eldől hogy indulok e másodikán.
Atix hívott már, másodikán menni akar a H-ringre versenyelni , én viszont nem tudok menni , na + kezdésnek Kakucson akarok bemekegíteni, gegalább egyszer...
Nem baj. Ők is rendesek, csak rosszul választottak.
Ittt egy szuzuuukkkkkííííííís!
Mikor megyünk ring valahova? Azon gondolkozzál inkább.
Áóóóó nincs mit!
Van. Már 6-éve.
És téged nem szeretlek, csak másra kellettél.
Nem kell oda semmilyen, egyből módosítva kell összerakni.
O.K, köszönöm, hogy szóltál.
van más mi.......?
Nem rólad van szó.
áááá most szegenység van.... csak aszittem valami design lampa előre...
azért köszi
sztem 8-as kell... egyébbként pont így jártam a hétvégén én is... alig bírtam levonszolni az úrtól a vasat... szerencsémre jött két motoros egy autóval és adtak egy fogót amivel fellazítottam a csavart (mert persze csak próba úton voltam és nem volt nálam semmi szerszám) és leengettem belőle egy kis olajat...
jáááájáááá, arra kellett ráfúrni, mert megnéztem hogy bekentem zsírral a pecket és rátoltam a kart és a luknak mibe belemegy a pecek csak körbe a széle lett zsíros, szóval nem mente bele azaz mint ha ott se lenne. De mondom lehet csak egyedi a probléma, de figyelj majd oda.
te perverz
Nézzek körbe neked neten!?
De beforgattad irányba a lyukat?
aszittem front
ket csavar van nalam ami belemeg a vegeibe, meg a gomba
Úúúú bazzz! Máris intézem!
Strigó, ebay, elfelejtettél?
Fékkarokkal okosan. Engem megszivtott.
Még februárban felraktam mikor megérkezett, de az újdonság örömétől nem vettem észre mikor felraktam hogy nem is kicsit benyomja a munkahengert alap állapotban. Ennek az lett az eredménye hogy az első két km-en (tegnapelőtt) úgy felkeményedett a fékem és természetesen be is fogott satura hogy az út szélére alig tudtam leállni. Jobb oldali féknyrgen engedtem a nyomásból és hazamentem hátsófékkel. Megoldás, mélyíteni kellett a karnak a lukán, azóta semmi gond vele. Ha viszont túlfúrsz lötyögni fog szóval csak óvatosan. Persze az is lehet hogy csak az enyémmel volt ez. 10-es villáskulcsot vigyél magaddal az első útra.
Az 577-es kibaszott jó, hazafele tudnám javasolni.

Még nem raktam fel, Ápril1-től van nálam a motor.
Várunk minden útvonalat?! Felraktad a fékkarokat?