Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem megkergettek perec?
Haallod..... Az rs oktaviusz hany le? Mert repulorajtbol is fosul megy
Szar az aksid. Nem akkor felejti el amikor leveszed, hanem amikor indítod a motort.
Strici!
Megjött a lámpa, köszönöm szépen! Nagyon zsír!
Tudja valami, mitől van az, hogy ha leveszem a gyújtást, a műszerfal elfelejti az időt meg mindent, csak az összes kilométert nem?
Nagy lofasz kamu hely volt.
Nem olvassatok amiket irok? Ha kint lennek akkor mikor irnam h motorolok minden nap?
Me miért?
Te is?
Te is?
Regen itthon vagyok
Buzivagy.
Te itthon vagyol perec vagy kint vagy még!?
Ne varj lelkem! Itt vagyok!
Mellesleg remélem mindenki tudja hogy májusban KUNMADARAS 3 napos! Na mondjuk ott is eltudnám képzelni a bandát
Én jövök, de csak áprilisban.
Szerintem ma de legkésőbb holnap ott kell lennie!

Közös kawasaki gurulásba ki lenne benne? Ha lenne pár jelentkező akkor lassan elkezdeném szervezni illetve bárki előállhatna 1-2 ötlettel...
Nekem nem. De várom mint a messiást.
Muja,Vajk: Megjöttek a cuccok?!
Ok, koszi. A gurulast megdumalhatjuk, szedelin@gmail.com a cimem.
nem ismerem Ot,na mindegy probald meg oket remelem jo lesz,aztan majd 1x gurulhatnak
Elotte Wexfordban laktam, ott akartak az akkori hondamba motort cserelni, mert ki volt kopva egy kicsit...
Moto pitstop Rathgar. Daragh-nak hivjak a sracot. Ir letere eleg ugyes, kerekcsapagyat, kormanyt, gumit mar csereltettem vele, de injektor, motor piszkalast mem szivesen biznek ra. Na meg bazi dragan dolgozik. Legutobb a kormanyomat csereltettem le vele, a csutkakat keresztkormanyra, (nem szep dolog, de hat a kenyelem...) 250-ert csinalta meg :(
nincs mit remelem jo lesz valamelyik . kinel voltal idaig?melyik szerviz?
Koszi szepen.
Santry-ben Danny (DLM RACING) van web is neki 0872711836 , Tomas 0851186559 maszekba nyomja otthon de Kinnegad-ban van a melo helye