Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Del Dublinban lakok, Blackrockban talan azert. Tudsz adni email cimet vagy telefonszamot? Beszelnek veluk. Hutot mar sikerult szereznem magyarorszagrol, de valakinek meg be is kellene szerelni...
DLM RACING santry-ben vagy lengyel csavo Leixlip-ben nekem nem volt gond veluk soha .... Ismered oket?
Tudsz elerhetoseget adni hozzajuk? Mert en eddig csak balekokkal talalkoztam :(
Bocs a bele vau de azert annyira nem hulyek , legalabb is ketto biztos nem
Van raktáron új!
nekem van 1 marekkal csak az a baj h csak reszletben tudom oda adni
ha felvesznek a kov. munka helyemre meghegesztem neked... hetek kerdese
bazzeg a hatso slick nem kicsit csuszik ejjel az 1fokokba.....
oszt meg nap mint nap meg is zavarnak a bolindok....
bazzeg a hatso slick nem kicsit csuszik ejjel az 1fokokba.....
oszt meg nap mint nap meg is zavarnak a bolindok....
en narancsot kerek
Szia!

Tudok segiteni új s bontottban is! Adatlapomon elkész!
Szia!

Van polcon nekem! Adatlapomon elérsz
hello.
sportlégszűrőt milyen márkát ajánlanátok 6-os Ninjába vagy itt a minőség nem annyira márkafüggő? köszi a segítséget előre is.
Szasztok jó lett a kam. és ha minden igaz akkor nem sokára jön az első on-board vagy kamera elött elmenős tíltós izé .
nekem egy 2003-04 es 636 jobb első lábtartókonzol köllene.......valaki?pedig 2 őt is eladtam ....amikor volt..most meg nekem kőne.....
van egy 8 darabom..milyen szinű kijelzős kell,ződ kék vilikék..piros..sárga.....
Sziasztok!Van pár cuccom 98-99 zx6 r hez ha érdekel akkor irjatok

hátsó lábtartók
Hátsó lámpa
Henger
kormyány csutkák
első felni
hátsó felni
gyújtó tekercs
karburátor
váltó
trafó pipákkal
elektronika
kábelköteg
villahid
légszűrőház
öninditó relé
főtengely
deklik
önindító
lendkerék
hajtókatok
dugók



Van még pár apróság.
Bocsi a "nem jó hozzá?" kérdésnek indult :D
Sziasztok, 04-es zx6r-hez keresek hűtőt, de erre a típusra sehol nem találok. A 05-ösre való nem jó hozzá, mert abból van a neten sok.
Ezen kívül tudna nekem ajánlani valaki egy jó szerelőt, lehetőleg nyugat Magyarországon vagy pesten? Jelenleg Írországban vagyok, júniusban megyek haza mocival, és szeretném átnézetni, mert az Ír szerelők azért nincsenek a toppon. Pl szerintük a motor (mármint a motor motorja) egy alkatrész, ha elromlik, ki kell cserélni... :)
Köszi
Akkor vedd meg asszonypajtásnak
Ugyanez a véleményem róla!

http://sportmotor.hu/teszt/kaw...
Tudok egy fasza 2002-es 636-ot, itthagyod a tiedet és még ráfizetsz egy kicst, na mitszolsz muja?
Hali!

Okés, köszi!

Üdv!
Így van. Nagyon keveset adtak el ebből a motorból, ezért a legtöbb darab németből vagy olaszból van. Lényeg, hogy ritka mint a fehér holló.
Ezt én írtam a típusról.


http://www.sportmotor.hu/teszt...

Én, ha olcsóbbra kellene cserélnem a mostani gépemet,tutira visszaülnék egy 98-99-re.

Iszonyúan jó motor.