Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg ha valaki meg nem tudna:
melegek vagytok!
most tudtam meg hogy a kicsi perecke lesz! tehat mar most nagyobb a kukija mint az apjanak
frankón nincs még kép de hogy lelőjjem a poént... 636
esetleg ha valaki még nem tudná:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Na ne oltsál a hülyeséggel.
Fényképeket ... most..
majd ha felszereltük rá a dolgokat Joeval... index meg ilyen apróságok de lesznek
Képek?
Valaki megy közületek szombaton motoros talira Szombathelyre?
az fog mint a kurva élet...
De majd a betéteket megnézhetnénk... lehet már nem sok van nekik hátra...
nem hagyod el fogja azt elég..fék millen?
hát előbb az idomokat kell felcsavarni hogy el ne hagyjam őket. Aztán új olaj meg olajszűrő. Aztán a hátsólámpa meg az indexek. (amúgy azokkal van valami gebasz, mert jobbra gyorsabban villog egy kicsit, pedig nem égett ki egyik sem. )
utána meg meglátjuk...
szokjad csak szokjad..majd valami hangot kell neki adni mert elég harmatos igy
tuja... Akkor várom az időpontot mikor vihetem...
amúgy egész jól megy
van benn pár dobozzal
jaja. a biztosító példányait küldtem el. amúgy az emailcím el lett rontva, de gondolom az nem lényeges.

ami kérdésem van amúgy: idomcsavarokat tudunk majd szerezni valahonnan? Mert kb mind1ik másfajta ami benne van.
mind3-at ki tudtad bogarászni ?
jó értem én. csak megemlítettem mert mondták nekem is hogy az jó
Amúgy elküldtem a papírokat aláírva elsőbbségivel. Holnapra ott kell lennie.
olyat nem találhatunk ami mindenki vágya...ez van vazze...de szerintem olyan mindegy ...horvát az horvát a tenger meg tenger..ez meg jó hely...higgggyyyé nekem..kawásokat szednék össze leginkább....start az M3 ból...este..aki affinitást érez az a leirtak szerint járjon el...kevés követelmény de betartandó
miért nem inkább Opatija? azt mondják az tutter
jelentkezni nem az iskolapadban.....itten e-
http://www.sportmotor.hu/motor...
króácia.juni 15.esti indulással..megfelel?akkor joe
horvát-szlovén-olasz-ausztria

én ezt terveztem be magamnak nyárra! nem tudok dönteni hogy több kisebb túra vagy 1 nagyobb és csókolom!
egy biztos hogy lóvém kúrva kevés lesz! hála a szervíznek!
Nekem mindegy basszátok meg de ha megint összejövetel nélkül telik el a nyár mindenkit megbaszok
kijeza stricigyerek?kicsit nemfigyelek oszmá minnyá itt uralkodik....kurvaszádat...
no oszt most mind elkussol...elmondom mi lesz...ha már nyár...ha már motor...fosok kunmadarasra mert annyit nem ér mint egy rossz baszás egy tripperes kurvával .tátrában meg még májusban is hó van....a távolság ugyanaz ,,de az élmény más....pénzben nem lesz több .tehát..feldobok egy időpontot kb juniusra ami pikk pakk itt vanni....egy hosszu 7végés kb 4 éjszakás horvátországra..ha senkit nem érdekel akkor is megyek de tudom hogy sokakat fog..nem kell mást hozni csak egy fokkefehitelkártyamegegy üvegcsivasz.aki benne van az ne szoljon..aki nincs az ugasson....megyek megváltoztatni a véleményét...szerintem semmivel nem több piz amugy márcsak azért is tudom mert mindkettőt megjártam jópárszor motorrall...igaz hogy a lengyel picsák ugy tekintenek a magyar csávokra mint az magyar nők az olasz digókra..tudom tudom..de aki baszni akar az maradjon otthon és kurja a csibéjét...naszóval....juni közepe megfelel köcsögök?