Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú de szar volt az a sisak. 1 számmal nagyobb volt, nem szellőzött de a bogarakat beengedte.
na ennek letakartad a szemét
bazzeg szóval miattad ázott el a faszom is hazáig
Arra nem emlékszem én mivel mentem. De 2008-ban végig gyári idommal mentem a ZX kupán. 2:07-es PB.
tavaly ott rimánkodtam ..végre esett erre lefujták
úgy is elmosná az eső
de lesz..4 db
Mi az a később? Jövőre esetleg. Szerintem Kawa est sem lesz.
értem én..de még idomom sincs...és egy métert nem mentem még vele..tavaly én is pávertépes fehér idommal mentem ha emlékszel..
Nem értem mit izgatod magad a bajnokság miatt? Arra sem emlékszem a tavalyit ki nyerte. Jó versenyek még jobb köridő kell a bajnokság meg le van szarva. Ha nyersz csak azt éred el vele, hogy jövőre nem indulhatsz.
Az én pályaidomom elkészült de valszeg szürke lesz az első versenyen. Se kipufogó, se dyno pados beállítás nincs egyelőre. Ja és a lábtartó is gyári lesz.
másik sorozat nem indul később, pl a japán márkák kupa?
ezasanszos
de hát mitusz tenni

akkor ne nevezz erre a sorozatra
pontveszteség miatt nem buli adolog...4 futamosra nem egyek..felesleges..tavaly elég volt 2 váltóbaj hogy elbukjam amit..1 kihagyás rengeteg...
hát akkor barátkozz csak a gondolattal. Következőn majd ottleszel
mindg a versenyen probálok:)de ez most valóban nem esélyes
idom nemkell úgy se dobod el váltani meg illene már megtanulni

de azért ne mielőtt élesbe nyomod menj vele pár szoktató kört mert ledob még a végén
esélytelen kb..no pidom..no váltóelektronika..az meg kéne mert mindet szétrugom..és még 1 cm-t nemmentem vele:(
pont szülinapom

nem lesz kész a járgány?
2.-a...de nekem igencsak kétséges
Jólvan, akkor titkolozzál csak, majd a képek úgy is elárulnak

mikor lesz az első verseny?
Szopdki, ez már igen

egyedi festést mikor kap?
ez annak tűnik asszem