Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vác megállónál kell leszállni majd a vonatról? Mert van Vác, Vác-alsóváros, Váchartyán, Vácrátót
szerintem délelőtt told át hozzá a bringát buzigyerek.mer pofánbaszlak.
Valószínűbb mint reggel! A fő szponzoraimon múlik!
van supercorsa.190 es.hijjá fel buzigyerek..de ne holnap délután 3 kor.
na..vége a műszaknak..a 6.nak..és kezdődik a 7. ..holnapi kawaestre odafelé szerintem elalszom..pedig nem ártana egy kicsit azé menni...muja!mivan? perec!kuss.Janou többiekmeg...no azt azé nemadom
Mé perec gyüssz?
Remélem ott lehetek! a legutóbb totál belebuzultam! eladnám a vesém is ha kell!
Ez igaz akkor aki nálam is lassabb ne jöjjön a gyorba! Meg amúgy is esnifog!
meghát,,főleg ha annyian lesznek mint az oroszok
hali
olyan boltot keress ahol rozsdamentes csavarokat árulnak én ott vettem.mi történt a volt gépemmel,vagy csak elkeverted a csavarokat valahova?
Én úgy is megfutom!
Ezeken az operációs rendszereken fut el.
Symbian Series 60 2. generáció, 3. generáció FP0, FP1, FP2, 5. generáció FP2. Windows Mobile 5.0 PocketPC, Windows Mobile 6.0 Professional, Windows Mobile 6.1 Professional-6,5, Windows Mobile 5.0 Smartphone, Windows Mobile 6.0 Standard, Windows PocketPC 2003 és PocketPC 2003 SE, Windows XP, Windows Vista és Windows 7.
Amelyik Samsung ViMo-s pl. Omnia II azon fut. Ami Samsungos oprendszert futtat azon nem. Android sem játszik még.
Jó nektek, mehettek estre
No de valaki nagyokos legyen szíves megmondani, hogy gyárilag milyen fogaskerék van elöl hátul a 2002-es 636-on . Én 15/40-re tippelek de nem vagyok benne biztos.
remélem nemfog esni,,különdben nemtudom megfutni a pályacsúcsot
elvileg én is megyek
Megy!
Crazy gyüssz?
Innen néhányan mennek! 6an kb.
Én megyek......meg vasárnap is....
holnap jön valaki a ringre?
Megúszdzsátok!
émmá baszok rá!most is lenyomtam 100kilit,esőbe...hónap má tuti sütni fog ..jöjjön mindenki
Kamu! A nőd nem enged az eső miadtzsth!
Holnap megusszuk vagy nem? ezt a kibaszott esőt....amivel gondolom már mindenkinek tele van a ......sza.....
Jóestét mindenkinek...Mia helyzet....?