Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legalább 1 gonddal kevesebb.
vidd ki őt is magad mellé
mi olyan hihetetlen?
jo.
A perec buzi, tudod jól.
Holna 14:55-kor csörgök.
Estét Urak!

Perec!
-és a Gödöllő,Mogyoród környéki srácok holnap délután 13-14h körül tudtok majd írni egy időjárás jelentést mégis hogy áll majd az idő felétek!
A vidéki srácok kedvéért akik több 10 esetenként több 100km-ert tesznek majd meg a Kawa Esti motorozás érdekében!
Köszi!
köszi... lehet barátnőm ki is baszna ha helyette a motorral alszom kint
Vigyél hálózsákot és aludj mellette.
na fasza... mostmár tényleg nem merem otthagyni... és a liftbe sem fér el... már néztem. akkor hozzáláncolom egy villanypóznához
Én még ott se pesten ha tudod fúzd fel csörlőn arra a szintre ahol vagy....talán ott biztonságban van....
Brékó! Írtam neked! Okés? Vétel. Vettem. Vége!
add ide..tőlem nem lopják el
Én úgy sem hagynám ott! Méjjjhgarázs
nem az a lényeg... hanem hogy hasznos? mert járom ugye Pestre és ott panelban laknak és félek kint hagyni az utcán...
Nekem van! Menő! Villog + minden!
Elkisérhettek a csajomékho! De lazán!
szerintetek érdemes motorba riasztót tenni? Mondjuk egy Thor márkájút
na..a fasz essen mindenkibe...léptem melózni...aki meg lóg egy két karton sörrel az holnap kihozhatja...aki több karonnal az hozzon egy termosz kávét azé kawaest után motorozhatnánk egyet...egy lazát csoki
há én csak azt tudom hogy a motorod per momentán igencsak darabokban van.....de nézett ki az enyém is pályanapi indulás előéjszakáján igy ugyhogy...bármi lehet..
A multkori télleg jó volt és ki is volt számolva rendesen...Crazy Bízunk benned.....ne okozz csalódást....
kösziiiiiiiiii... akkor esélyes hogy nem töröm el a ************
én ezt rövidebben mondanám..megyek tehát nem eshet..sosenemtanultokmeghinni..multkorsenem
ja..de a váchartyán meg a vácrátót az egy másik vonal...de felőlem jöhetsz avval is..csak nem érsz ide..vác megállóná szájjá le..amikor sződliget megállóná vagy hijjá fel osz kimegyek ha el nem aaszom..most ponn kv-t boritok osz menek rábotájet
Ezt mondják az okosok....

Csütörtökön borongós lesz továbbra is az idő, de már többször elő-előbújhat a nap. Eleinte a Dunántúlon elszórtan, máshol néhol, a déli óráktól északkelet felől ismét egyre többfelé várható eső, zápor. Megélénkül a változó irányú szél. Reggel 8 és 13 fok között, délután 18 fok körül alakulhat a hőmérséklet. Melegfronti hatással számolhatunk.

Pénteken eleinte erősen felhős, vagy borult lesz az ég és többfelé számíthatunk esőre, záporra (északon lehet jelentősebb mennyiség), majd délutántól északnyugat felől megkezdődik a felhőzet tartós és jelentős csökkenése. Néhol zivatar sem kizárt. Az északnyugati szél megerősödik. Délutánra 16 és 23 fok közé kúszhat a hőmérő higanyszála.

Szombaton a reggeli órákban még főleg délen és keleten előfordulhat gyenge csapadék, majd ott is gyorsan csöken a felhőzet és egyre inkább a napsütés veszi át a főszerepet. Igen kellemes időjárás alakulhat ki délutánra, 22 és 26 fok közötti hőmérsékleti értékekkel. Tovább gyengül a szél.

Vasárnap sok-sok napsütésre, szinte derült időre van kilátás. Eső nem lesz. Erősödik a nappali felmelegedés, a csúcshőmérséklet 25 fok körül alakul, igazi nyári napunk lehet.

A jövő héten folytatódik a nyári idő további fokozatos melegedéssel..