Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és?
nem lehet ott aludni vácon risz rossz nőcskéknél?
részegen?
vagy nálad az udvaron?
megesetleg az öreganyád pitsáját...van egy mókás emberem ő meghajtogatja ezt pikk pakkk..csak mert neki van ultra hyper rozsdamentes lemeze meg kanyarfúrója megafaszom.gyerebazmeg.
Cuncimunci, nincsen még forgalomban a motorlóm, de jövőhéten a tiéd vagyok!
az akad...de az minek neked -annak aki folyton veszti az alkoholcsatát főleg motorral minek?
A dobomat körbeölelő bilincsnek csak a gumijait és a bilics ALSÓ felét kaptam meg. Kell egy felülre is, amire a megfelelő helyen hegeszteni kell két fület is, hogy hozzá lehessen rögzíteni a segédváznak a kipufogó rögrítésére szolgáló furataihoz.
Tehát a bilincs felső részének gyönyörűségesenszép megvalósításához lenne szükségem valakire, aki rendelkezik hegesztőaparáttal, lemezvágószirszarral, fúróval, meg esetleg elfekvőben lemezzel is.
alkohol van nagy mennyiségben?
ja.monnyuk elgurulhatnátok felém...
erthető?
lemezmunka kell neki tőled neki általam kinek mégpedig
akkor mér nem motorolunk 1 et?
nem teljesen értem a problémát.kifejtenéd érthetően hogy basszalak szíven?
Hiányoztál! Te fasz!
Te kréjzigjone, kellene a segítséged egy kipufogó beszerelésében.
Vettem egy arata félrendszert és a felfogató bilincsnek csak az alját kaptam meg hozzá.
Nem igazán szeretném rákókányolni én. Nem vagyok eleresztve lemezekkel, meg hagesztővel, meg ilenekkel.(meg nem vagyok hülye, hogy 15000-et fizessek a gyáriért). Tudolebbensegíteni?
de de
Én nem pucsítok bazdmeg!
Arra odahívom a kondigolyót a perecet!

Kössz a segítséget, inkább tanulom tovább.
A héten estés vagyok és 3 nap alatt eddig 7 órát aludtam ma meg úgy voltam hogy alszok 1 nagyot!

nike400:
És?
Én meg nem...
Neked is.
Zászló a lényeg meg az, hogy a pályabíróra mindig hallgatni kell akármit is mond vagy csinál.
menj már a picsába
azzal a különbséggel hogy én igazat irtam
Jó reggelt!
Feketénél meg menj még egy kört!
Azok mennek, a mélyét nehéz megjegyezni.
Hányan lehetnek a pályán az 5 perces jelzés után, az esernyőssel együtt 2t-ben? Faszom...
Hányadikként rajtol le mans-ban az akinek a bemelegítő kör elején nem indul a motorja?
A20p-es jelzés után cserálhető e a motor?
lényeg hogy piros zászlónál is lehet előzni...merméne.mer lehet .na.