Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van a motoron hátsó fék?
Miva?
Nekem meg kéne előre hátra betét, mármint a fékhez
LieBiNG koma meg nem válaszol, hogy van e vagy nincs
éppen ez miatt kell használni pályán...a stabilitás miatt..
az én volt lánckerekem és láncom van fenn ugyhogy az biztos hogy 3 mp-et pöröcnek
Ízlések és pofonok, van aki meg se találja pedált mert még sose lépett rá. Amúgy nem sok vizet zavar (sportmotoron), komoly féktávon úgy sincs sok súly hátul, bizonyos esetekben viszont jól tud jönni.
Szevasztok hej!
ma mentem a szezon első érdemleges gurulását
Reggel 5 kor mentem Győrbe melózni 4 re itthon volta Pécsett és megjött a kedvem a sok motoros láttán. Azért így fáradtan nem volt az igazi

A hátsófékes témához: Én elég sokat használom kanyarban a hátsó féket gáz elcsukás helyett meg minden fékezésnél azzal indítok és fokozatosan térek át az első fékre. Nekem azt mondták ezt így kell én meg elhittem, de most már berögzült nem tudok mit tenni
Bár én eddig csak sportmotoroztam, de mindig használom a hátsó féket. Meg is szoktam már és szar érzés úgy lassítani, hogy a hátsót nem használom.
Még a hátsófékes témához. Én csopperezek is, 90%-ban utassal, és ott már igencsak van szerepe a hátsóféknek és az egy idő után beépül a lábadba. + utcai motorozásnál nagyon sokszor kerül(het) az ember olyan helyzetbe vagy utviszonyok közé ahol jó ha nyomkodod a hátsót.
maj most meglássuk!
az enyém lehet karcos! nem baj!
idén vagy 1:58at megyek..... vagy 2:58at
Kicsit megijedt az ótótól.
Nincs, mert megtartottam magamnak.
Köcccccccsög!
Mint a hiénák!
Nincs plekó!
BT-16 (nem E betűs) utca+pályára?
Gumim má van, kapaszkodok rendesen............. kell egy gátló
Anincsen de egyenlőre nem kell.
Gátló kell.

Roliii bazdmeg GÁTLÓ KELL!
Mi az áttételed melegkirály?
Az előnyöd az első kanyarig tartott!
Hubazzz sietek!
1Muja+Mujané
bazmeg még mindíg itt tartasz?költsd inkább gumira és kapaszkodj
Plexi van?
Gátló van?