Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem fem tankja van mert sport-tura motornak gyartottak.
Regebben azt hittem hogy tapadokorongosak ezek a tanktaskak.
Van azert olyan is?
Hát ez az,nem tudom lehet hogy ugrik a buli,ha esni fog akkor tuti.Azon gondolkozom hogy lehez hogy délután kéne kinézni,ugyanis ezek a drága idöjosok aztmondják addigra egy picit oszlik a felhözet,de hát az is biztos hogy mondtak ezek már annyi mindent.
Jó estét Mexx,
na vajon mi lesz holnap?
Jo estét Rockandy jo estét Engineer!Hogy vagytok?Ezt nézétek,szerintem nagyon cool a kép,a nagy a papáé a kicsi a gyereké.
Szerintem ez nagyon faxa
upsz...

Ezt tényleg jó lenne tisztázni engem is érdekelne.

Márt megvettem a mágnses tanktatyót
Nem is tudtam meg hogy az RR tankja muanyag.
Ezert magneses tanktaskat nem lehet raraki.
Franko.Egyre jobban ugy tunik hogy F lesz.
Az F-nek fem tankja van?
úgy volt hogy megyek én is szerdán 24-én csak aztán eszembe jutott hogy ma marilyn manson koncert van az meg elég durván le fog fárasztani,ugyhogy marad a 31-e.
black hammer
Én nem tom de ez a kép valahogy olyan mókás
Köszi jól vagyok :)

Csak én nem a 600rr-t kedvelem hanem a 600fet de majdnem mindegy
Szerdán most már 100%hogy megyek a ringre,most csak nézö iletve a fotos szerepét töltöm majd be.Ki mikor érkezik,attol teszem én is fügövé hogy mikor megyek ki,jo lenne sok mindenkivel találkozni.Nagyon szoritok az idö miatt,remélem megjavul szerdára.
Nagyon döglödik a forum ma este.Látszik hogy hétfö van,mindenki piheni a hét elsö munkanapja okozta fáradalmakat.
De hogy nem.Hogy vagy ma este Engenieer?
Akkor márt az én hogylétem nem is érdekel?
Üdv mindenkinek!Hogy vagytok ma este 600rr rajongok?Szia RRNicky,szertnék a gépedhez gratulálni,csoda szép!Szerdán ti is jötök a ringre?
Hello"

Keresek olyan debreceni motorost 600rr aki hajlando lenne bemutatni a motorjat
Sziasztok fiúk!

Reménykedjünk a szerdai jó időben, remélem többen kinéztek a ringre még ha látogatóként is.
Üdv!
Szerdán ha eső nem lesz én is kigurulok a ringre. Mivel még senkit nem ismerek, kellene egy találkapontot és időt megnevezni, hogy szerdán hol találkozzunk. (pl.: 9:30 startvonal )

Mivel a ringet sem ismerem, ezért Tőletek várnék komoly javaslatot.
Nos? Akár lehetne egy light-os klubb összejövetel is?
Jó szunyát neket is!
Az enyém még csak utasként ült motoron,de Tavaszal leszeretné leteni a jogsit motora aztán nézünk neki valami kisebb gépet.Hát igen Györtöl elég messze van a hring,majd készitek képeket és felrakom.Lassan megyek szunyálni,reggel korán kellek.Jo pihenést nektek is,holnap este jövök.
Nem idegen neki a motor. Az enyémmel már motorozott is. Szerencsére már a motoGP-re is rákapott ezért nem kell semmi kamu indokot kitalálnom ha meg akarom nézni. Szóval tökéletes barátnő
Hát és kb 10000% hogy nem .

1.hétközben én mindig dolgozom.
2.meló ezerrel (07-18vagy19ig) hogy meglegyen márt az a fránya cbr.
3.Győrből kicsit messze van.

De ami késik nem mulik jövöre megyek töbször az euroringre az biztos mert vagy itt győrben egy cimborám aki akar pályázni a 900as rr jével és felmegyünk együtt.
Engineer te is ki nézel szerdán a Hringre?
Az nagyon cool kép lehet!Egyébként nálunk a barátnöm is oda van a motorokért ugy hogy lehet hogy elnézné nekem.de ahogy láttom nálatok sem idegen a barátnödnek a motor.