Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te vagy a vajdánk sajnálhatod
Basszus, miből maradtam ki megint!
Szétröhögtem az agyam a szövegeken Mikor olvastam Tarka azon hozzászólását hogy "új rendszámot kap az ember ha átlépi a határt" azt hittem lefordulok a székről
Az uccsó képeden a simsonnal az tevagy?Kibaszott jólelkapott kép
nem tom, de cbr 125 néven fut elvileg.
Már multkor is mutattad,de mi a pék fasza ez? Blade farokidom?
jaja, megpöccintettem a simsont.
Te csináltad?
nah de
ehhez mit zsóltok?
Engem is meg akar látogatni, nagy túra lesz ez, de hát tuning gsx-r gyorsan megy...
megpróbáltam. a második mondat után az jutott eszembe,amit írtam!

nem ám!
Tarka, nem, csak próbálja legalább 1x elolvasni mindenki amit én írtam!
Hát ha eljön és ragaszkodik hozzá akkor mért ne?
Megjött Nyugidoktor Döme!
nyugi....

Tarka, kussss!
Folytasd csak...Sportmotor majd letilt...
Te meg kabbe,köcsög!

olaszból elcammognál szlovákiába hogy megveresed magad?
Hunter!
Szópd ki anyádbol amit a mult héten belle vertem.
Az ilyen férget mint te el szóktam taposni!
Meg adod a cimed!




Valaki tudja a cimét?
honnan is indult a dolog, ja hogy leszóltad Totte a cibert, meg fűnyíróztál itt. nos gondolom a fűnyíróval nem szoktál városba közlekedni és nem tudod milyen ez a gép, felteszem mert nem ültél még ilyenen.

de elárulok egy titkot, nsr em volt, ez a cbr elődje volt. én nagyon rossz szájízzel láttam meg, hogy mennyire el tudták rondítani ezt a gépet, és hasonló érzésekkel ültem fel egy cbrre. DE kellemeset csalódtam benne, mert átéreztem a tervezők célját!

nem 2 ütemű 20-30 lovas benzin és olaj zabáló gépet akartak készíteni, hanem vmi újjal előrukkolni, mint általában a hondások szokták. És sikerült is. egy városi gépet szerettek volna tervezni, mi a nagy forgalmú városokban rendkívül jól helytál keskeny kis termetével, és 4 ütemá révén szinte termeli a benzint. ezért kérlek, akkor véleményezd ezt a gépet, hogy ha kipróbáltad és veszed a tiszteletet, hogy egy kis időre átülsz a gixeredről erre, mész vele, és utána véleményezed.

ha ez megtörtént, tiszteletben tartjuk a véleményedet, de lécci ezt viszonozd is, és te is hasonló tiszteletet tanusíts az itt forumozóknak.

Ezzel szerintem ezt a témát akár le is zárhatjuk, és lépjünk tovább. mindenkinek így elsz jobb, hisz kulturált motorosok vagyunk, de ha vki nem érzi azt hogy beletartozik ebbe a fogalomba, akkor megkérjük távozzon köreinkből. ezzel én a témát lezártam.
Teanyád meg kurva.Trombitál,hogy ilyen erős az ajka?
télleg már láttam a videoját a sportmotoron hát minden tiszteletem a srácé
bikepics-es linket is adhatsz a motorodról, csak legyen már valami
nah nyugi és mindenki nyugodjon le!