Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motoros szán esetleg?Ahhoz több kedvem lenne?!Bár még nem raktam el alukálni a kicsi rigót!
Üdv!
Ez jó lehetett!Régen voltatok így ennyien együtt!
Háát....
Én is ezt mondtam csak vidékiesen...
Rendben!
Megpróbálok óvatosan bejutni a pizzeriáig...

Sziasztok!
Szia!

Ez nem uj szabály!Régota igy van,csak eddig nem foglalkoztak vele!
Pontosabban fék,futomü,kipufogo,illetve bármilyen a menet tulajdonságot és biztonságos üzemeltetést károsan befolyásolo,megváltoztato átalakitást,csak KPM(mostmár Nemzetközi Közlekedési Hatoság)engedélyével lehet !Ehhez az engedélyhez csatolni kell egy tervdokumentáciot(amit egy szakember(gépészmérnök) állit ki!Ez után jöhet a hatosági vizsga,és már be is kerül a forgalmiba,hogy a járgány hivatalosan is át lett alakitva!
morning!
jó motorozást!
motorozzatok óvatosan!
Te meg? Csokinyuszi?

de paraszt megoldás, én ilyent biztos nem csinálnék!
Látszik a majrécsik!
Igen! Igy van! És tisztán leolvasható is!
Lakatostól.....
Ezért nekem gyári a rendszámtábla tartóm és nincs is döntögetve!
Ez így helyes!
Hát........van igazságod, na de nem teljesen igy van ez azért! A motorépités, átépités eddig is engedélyeztetéshez volt kötve! A rendszámbuzerálás meg ugye magától érthetődik, hogy nem legális!
Az meg hogy lehuzzák rólunk az uccsó bőrt is......................................................
........................................................
........................................................
......................................................as
szem már megszoktuk!
kressz akart lenni
sziasztok.Most olvastam az új jogszabályt a kekszről.
Most jól értelmeztem hogy ha én levágtam a gyári rendszám felfogató pontot akkor vagy vennem kell egy gyárit vagy megbüntetnek?
Hát ha ez így van akkor nagyon sokan megcumiztuk mert ez nem lesz olcsó mulatság.+kiadás megint.Azért nem semmi hogy csak csettintenek egyet és mindenkit aki évek óta így használja vagy aki éppen most vette motorját ilyen keményen megszopassák.Meg ilyen hogy ha át építem a motoromat fighternek ami(kormány +magasító +fejidom áll azt engedéllyel tehetem meg.Ez egyszerűen megint arra megy ki a hogy még jobban lehúzzák rólunk a bőrt.
Javítsatok ki ha nem így van
meggyüdtem!

Majd elmegy.....
Nekem
Nekem sikerült!
Kedvem támadt sielni!
na tudtam kedves csinálni esetleg valakinek!
hm?
Na megyek mert randim van kb. 40 motorossal!
Teee! Milyen E betü az a rendszámodon?
Kedv csinálónak!
hogy találtad ki Péter?
A második a te lovad?