Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te meg egy gábor xx imitátor vagy!
az igazi Gáborxx az eltördelte volna a zártszelvényt mint a ropit....a hegesztést pedig megcsinálta volna a puszta tekintetével......
úgyhogy menj vissza a szájkaratésok-topic ba.De előtte szóljál az igazi Gáborxx barátomnak hogy gyűjjék fórumozni.
co palack alja....


Kedves Joci kihasználtam rendesem a mai napot meg a tegnapit is!
Melóval!
60m zártszelvényt kaszaboltam, flexel, meg hegesztettem annyit, hogy még a co palack is megfagyott...
Szép estét Mindenkinek!
szép jóestét.
halllóóóóóóóó!
hová tüntetek emberek?
eeementeteek klikkesedni?
remélem mindenki kihasználta a mai viszonylag szép időt....mert még pár hét és csak az emlékeinkből fogunk élni tavaszig..(meg amig kész nem lesznek az összetörtek..)
Morgen!
Bandikát földváron ismerem én is jó szakember!
Jóó reggelt!
Isten ments! Az egy gagyibazár és csak robogókba " bújik" bele! az még neki viszonylag egyszerű , bár sokszor még az sem sikerül...
Szerelőre gondoltam nem rá .
Tiszaföldvár - Csík András -nagyon profi- nála többször voltam
Kisújszállás - Szél Imre - nála csak egyszer voltam ( szelephézag meg karbiszinkron 1200 Banditon) ő is jól csinálta!
Akit a múltkor említettél a Suzukival nem eröltetném....
Ha a környékben gondolkozol "sterelő" űgyben - esetleg tudok 1-2 tippet adni.
Hozzájuk jártam , míg nem Hondám volt!
Köszi,bár szerintem ÁGÓ az injektoros témában erős,nem tudom foglakozik-e karbissal...
viszont amikor motorállitgatásról van szó,mindenki dicséri: ago-motors-t
eléggé felkészültek a témábanm......
sok sikert.
Értem...
hali.
dehogy...mi hozzá sem nyúltunk,
viszont akkor még...terveztem egy karbiszinkront....
de mint tudod a dolog okafogyottá vált...
viszont érdekesség,hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lett a moci..fel is merült,hogy esetleg ez eleve egy hasonló dobhoz lett kalibrálva csak mikor eladták akkor visszarakták rá a gyárit....
az alacsonyabb fordulatokon és a magas tartományban érezhetően erősebb lett a moci,a közepe viszont nem,sőt lehet hogy ott még vesztett is ....de engem ez pont nem érdekelt.
most meg a legkisebb problémám a karbiszinkron.....
Jah értem!
Akkor nem tudok sajna segíteni, ill tippet adni kihez fordulj!
Karbis a paripám... Abban kell matatni!
Jóóó napot!

Pityusz!
Szerintem nem állítottak semmin!
Ha mégis kell akkor Milkát keresd! Neki volt Győrben valami ismerőse aki bele mer nyulni a Honda agyába és hozzá lövi! Szerintem ha megvan még neki a kapcsolat biztos segít!
Joci!

Amikor föltettétek a Bódis dobokat,állítottatok a karbikon?
Háj!
Szép napot mindenkinek!
Vigyázzatok!
Találtam egy képet a H1N1 mellékhatásáról....
szép napot mindnyájatoknak!
Úgy néz ki ez lesz a befutó....
Jó reggelit!