Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nos!

Megkell valljam mélységesen csalodtam ebben a motoros társaságban!Söt!Meg bántva érzem magam,és kicsi lelkem háborog!
az ok a következö!
Tegnap Atix beirta a következöt "De te csak egy nyerészkedő,számitó,hazug, műmájer vagy! Hangsujozom, ez az Én véleményem csak!"
Amit elfogadok,és nem haragszom rá,mivel nem ismer engem,és nem tudja mi folyik,illetve mi folyt a háttérben az elmult négy évben!
És bizok benne ezt vele egy kávé,vagy üdittö mellet megfogom tudni beszélni,normális emberi hangon!Legalábbis én azon leszek!
De rajtatok "kedves motoros társaim"meg vagyok botránkozva!
Még pedig azon,hogy azonosultatok ezekkel a jelzökkel!Mert számomra ez derül ki a nagy halgatásbol!Ha jol tudom ugy szol a mondás "halgatás beleegyezés"!
Én négy évet szántam az életemböl erre a forumra,és rátok idöt pénzt nem sajnálva, ezt kapom cserébe!Hogy senki se ál ki mellettem,csak lapit!Nem arrol van szo,hogy nem tudom megvédeni magam,de máskor mindenkinek akkora a szája!Mert tudom nem vagyok tökéletes,söt mindannyiotoknál több hibám van,de ezek a jelzök szerintem erösek egy kicsit!
De nézzük is csak "Nyerészkedö"!
Hát igen ,ha belegondolok a kertipartikba(idén asszem négyet szerveztem) átlag 35-40 fönek belekerült olyan 40.000Ft-ba/parti!
Ha valaki felhivott és segitséget kért én segitettem,sokszor a nekem járo százalékokkal motoroshelyeken,vagy tanáccsal,esetenkét pénzkölcsönnel(amit kamat nélkül honapokra adtam),a megszervezett turák telefon(sokszor külföldi) költségei,Vagy szereltem motort,mentem el alkatrészekért,hoztam-vittem a "postát"stb.Soha senkitöl nem kértem,és nem vártam cserébe semmit!De ezt sem!És nem hozakodtam volna elö ezekkel soha a büdös életbe,mert nem azért tettem hogy kérkedjek vele,hanem mert ugy éreztem ez jo!
Ha igy bele gondolok tényleg nagyot kaszálTam a dolgon!
"számito" ezt nem éretem de biztos igy van!
"hazug" annyira biztos öszinte vagyok mint itt mindenki!Tudnék példákat,ahogy biztos rolam is lehetne!Meglepödne mindenki ha kitálalnám azt amit egymásrol mondotok!legalábbis amit nekem telefonba,vagy személyesen elmondtatok!Nem rohantam át a másikhoz hogy te figyelj,ezt,vagy azt mondta rolad,és még jol hozzá is tenni valamit még,hogy jo nagy legyen a szar!
Azt hiszem az elmult négy év alatt eleget tettem le az asztalra hogy ne ezt kapjam vissza,Misterrel egyetembe!Mert ha jol emlékszem ö is tett a csapatért böven (keszthelyi buli,farsang) csak hogy kettöt emlitsek!
Az mindenkinek jo volt!És egyedül töle kaptam vigasztalás tegnap,háborgo lelkemre!Mindenki a háttérbe huzodva lapit!
Ez "jol" esik!
Ugy hogy részemröl a továbbiakban "baszok egyedül" már elnézést a vulgáris kifelyezésért!


ui:Amit Jocikirályal telefonon beszéltünk arra hajlando vagyok,ha kapok meghivást!És akkor ott is sortüz elé lehet állittani!
Kedves Barátaim!
Eleddig nem kivántam részt venni a valóban néha gyermekes duzzogásotokban,de mivel többször is meg lettem szólitva név szerint és példának is felhoztatok,ezért mégis irnék pár dolgot.
először is leszögezném!
az én balesetemért egyes egyedül én vagyok a felelős az elbaszott féktáv miatt!az hogy a menekülő utamon amit jónak véltem...egy szakadék volt, arról meg nem gondolnám hogy bárki tehet.
de legfőképpen nem tehetnek róla Pep barátom-ék és senki sem aki ott volt.
sőt!az ő gyors reagálásuknak köszönhető,hogy kurva gyorsan kórházba kerültem...
Tehát ezt tisztáztuk!
A másik dolog amit Mr.barátunk emlitett...az az odaállás és elmondás...
Nos ebben neki igaza van!olyannyira hogy én ezt is cselekedtem.(leellenőrizhető a motorozz.hu jóóóbarátok fórumon....)
A klikkesedésről....
Nos azt hiszem,hogy senkinek sem tartozom beszámoloval,hogy mikor-kivel megyek moccolni....-még anyámnak se,pedig ő már kurva régi ismerősöm.
meg külömben sem értem hogy miért kell ezt igy felfújni.!?
soha egyetlen egyszer sem fordult meg hasonló a fejemben amikor mások mentek nélkülem bárhová....tényleg nem.
ezenkivűl pedig Maister barátommal és Gábor xx barátommal értek egyet.(Pep-et szándékosan nem irtam ide mert vele gyakorlatilag egyformák vagyunk,igy természetes hogy ugyanazt gondoljuk...)
Szóval...
a mostani kialakult helyzet.....
nos ezt nem kivülállók baszták el hanem mi....a fórum tagjai!
rendberakni is nekünk kell.
de nem gondolom hogy ezt igy irogatva meg lehetne valósitani..
tehát ha még akarunk egymástól valamit akkor bizony le kell ülnünk és tisztába rakni a dolgokat!
Amennyiben esetleg erre nem kerül sor...
nos én tudom hogy kiknek a barátságát fogom keresni a civil életben is...és mások is tudják az elérhetőségeimet, akik az én barátságomat akarják keresni.....
Hát ennyit szerettem volna......
Mindnyájatoknak minden jót kivánok a továbbiakhoz.
Továbbra is:
Jocikirály.
ui:-ne endúrózzatok xx-el mert kurvára fáj....
Üdv Mindenkinek!
De legalább a blokkon kivül a többi megmaradt volna!
Sajnálom....hidd el Maci!
Jó estét Mindenkinek!

Mr!
Kicsit durva ez az "ismét hazudtatok"! Nem is kicsit inkább nagyon!
Ugyanis én nem hazudtam senkinek!
A túrát lemondtuk Peppel méghozzá miattam!
Az indulás előtt hogy ne várjanak ránk hiába! (tanulván mások hibájából akik esetleg nem szóltak oda és ez esetleg rosszul esett a csapatnak)

Miután a túrát lemondtuk ugy gondolom nem tartozik senki elszámolni valóval a többiek felé merre kivel mit csinál! Bár hozzá teszem hogy aznap este felhívtam Fiveurbant Milkát és Menyát és elmondtam nekik, hogy nem klikkesedésről van szó hanem másról.( nem fórum téma neked is szivesen elmondom ha kiváncsi vagy rá) Téged azért nem hívtalak mert nem voltál ott a túrán nem gondoltam hogy neked rosszul eshet ami történt!

Hozzám senki nem jött hogy baja lenne velem... én elhiszem hogy: "ne az öreg mag menjen már oda a másikhoz" ha baja van vagy valamit rosszul csinál de 1 akkor a másik honnan tudja hogy baj van? 2 a januárban megbeszélt odaállok a másik elé és megmondom neki hogy mi a bajom veléből nem lett semmi!
Én ha valakivel bajom volt mindig odamentem hozzá vagy felhívtam hogy rendezzem a dolgot. Ha valakihez nem mentem az azért volt, mert nincs bajom vele vagy ha volt valami apróság akkor átléptem rajta s nem láttam értelmét firtatni mivel nem vagyok haragtartó!
Nekem 82-ben autóm égett le a kereszteződésben, tisztes távolról szemléltem
én nem is csodálkozom
El is dobhattad volna a repedt blokkodat a víztől
Mi ez a szánalmas vánszorgás?
Milyen lassan megy fel a mutató...
.. és milyen sokan megálltak segíteni!
de hány autós elment a mercis előtt, nem hiszem, hogy senkinél ne volt poróltó
Szép Estét Mindenkinek!
De látom itt megvan nélkülem is!
Ez nagyon szar lehet,mikor a szemed láttára ég le!
Na.
Mr -el elrendeződött.
Az a "köcsög" szó Roszkor Rossz időben hangzott el.
De mostmár TISZTA minden.
remélem igy lessz!
végülis igen
téma váltás
mivel a helyszin nem ismerős m1 budakeszi lahajtó,
esöben egy autó szallagkorlátnak csapodott, a soför kiszállt az autóból, és jött a következő a másikba, igy hát volt ma is egy kismunkám....
A LÉNYEG HOGY SZEMÉLYI SÉRÜLÉS nem tőrtént....
Seggre nem! .