Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép Reggelt Mindenkinek!
én is remélem!
Szép estét Mindenkinek!
Jó estét Mindenkinek!
Azért nem láttál mert ritka és drága is (újban),meg sokaknak nem tetszik az hogy csak egy kipuff van. Egyébként nem befolyásolja a menettulajdonságokat /negatívan/,csak össze kell hangolni a motorral.
Kinek ,hogy....?
Nekem azért már volt jobb....

Ja... és tényleg a kipuffra visszatérve - nem is biztos , hogy 4:1- be jó lesz a mocinak ....
Nemnagyon láttam még XX-en 4.1- ben rendszert Kivéve azt az arany színű XX-et amit Tiszaföldváron láttam 2.5 éve.
Nagyon bátor vagy....
vagy vakmerő....?
Ausztria- Németországban a 800 méternél magasabb hegyekben leesett a hó -és nem is kevés...

Én is szerettem volna menni még egy kis Horvát kört de már Én nem merek rá vállalkozni. Ilyenkor már egy fél nap alatt is úgy megváltozhat az idójárás , hogy ...... - mint most itthon!
De remélem azért tényleg JÓIDŐ LESZ.
Jó nap!
Jónapot mindenkinek!
szervusz ...
remélem jól halad a gyógyulás és csinálnak valamit a "gondatlanságból elkövetett közúti veszélyeztetéssel is". Engem pl tegnap este állítottak meg és kaptam figyelmeztetést : mert a sötétben az út szélén botorkált a rendőr, persze kivilágítatlan utcában a város határában és én rámertem villantani a reflektorral hogy lássam mi van az út szélén. Üdv Lucián és jobbulást
Joci!

Sajnos ez így van,azért akarnak felelősségre vonni,mert nem az út és látási viszonyoknak megfelelően vezettél....
Erre sok mindent rálehet húzni...
Főnököm autóval járt hasonlóképpen.
szép jó napot kivánok mindenkinek!
örömmel jelentem,hogy ha nem is olyan gyorsan mint azt én szeretném,azért gyógyulgatok.
egy kis érdekesség!
tegnap beszéltem az egri rendőrséggel,hogy megszüntetik ellenem a BŰNVÁDI!eljárást,mivel a szöszi 8 napon belül gyógyul....
viszont meginditják ellenem a szabálysértési eljárást -gondatlanságból elkövetett közuti veszélyeztetés miatt.....ami. 30-tól 300ezer forintig büntethető.....
mindezt annak ellenére,hogy a helyszinelők megállapitották,hogy egyetlen kresz szabályt sem sértettem meg.....
szép?
természetesen a fejleményekről majd beszámolok...
további szép napot mindnyájatoknak.
Hi Hernyó ! Nem tudom mennyibe került a Bagster , mert ezzel vettem 4 éve a mocit és a dobok is rajta voltak , de nagyon szeretem. Mindig viszem a táskát. Tavaly 6 kiló pirospaprikát hoztam haza Szegedről.
Nálad nem lehet tudni!
Jó estét!
azt azért leszögezem ha esik a hó, meg nincs 15 fok nem indulok el...
vagy mégis?
majd ki derül...
Na hogy megerősítsem magamat hogy igen is jó idő lesz a jövőhéten.
Igen én bizom benne hogy normális idő lesz, remélem nem kell majd csalódnom...
Tehát meg is hirdetem újra hátha valaki velem tart...



Figyelem Figyelem!
Mindenkit szívesen várok, nem csak az xx- és hayabusa forumból!
Mint hogy már mondottam volt!
Ha az idő engedei egy szép osztrák túrát tervezek!
Oktober
21-25között. (23péntek tudom, hogy ezt mindenki tudja de ez egy munkaszüneti nap)
Terv: kb 2500km Németország ill Olaszország érintésével!
Ha valakit komolyabban érdekel,csörgessen meg!
Még egyszer hangsúlyozom mindenkit szívesen látok, típusfüggetlen túra.....
Kedves Misó!
én is bizom benne hogy picit normálisabb idő lesz, föleg hogy jövő hétre terveztem egy osztrák túrát, de ugy nézz ki hogy ebből nem nem lesz semmi!
Szép ESTÉT Mindenkinek!
Élj hogy motorozz de ugy motorozz hogy hazaérj
Pityusz, akitol az XXet vettem 4:1 akra rendszert tervezett eredetileg (arban ugyanott vagy kedvezobben jossz ki mint egy 4:2 dob+ osszekotocso), kiprobalt egy XXet vele de alul nagyon elvesztette a nyomatekat. utannajart es sportlegszuro + powercommander allitassal elvileg jo is lehet..
4:1-be rendszerrel van valakinek tapasztalata? RENDSZER nem fabrik!
Megnéztem,nem rossz...
Szia Pityusz, az en kipufogoim lehetseges hogy eladosorba kerulnek. oval, savallo dobok, logomentes, magyar gyartasu (sakaldob.hu). osszekotocsovel, nagyon szep hangja van es alul nagyon nyomatekos tole a vas (vs gyari). 1 eves, a kepeim kozott megnezheted. ha tetszik, szolj. kb 1-2 heten belul eldol hogy elado lesz vagy sem, ha tetszik es eldol hogy elado megbeszeljuk az arat.
Ja...
Megértem..
Köszi,azt kihagynám...
Nincs rá 1 kilóm....
Ja ... Ha kell a Raptoros fickó száma, címe valahol megvan --- előkotrom !