Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja-ja . A lényeg hogy alubarát fagyálló legyen és desztillált vízzel hígitsd.Máskülönben hűtő , vizszivattyú "kakukk"
Rendes fagyállót vegyél,ne valami gagyit!
köszi a gyors választ:D akkor holnap fagyállózok :D:D
Hali!
Nemárt kb -28 és - 32 közé bekeverni ( biztos ami biztos, sosem lehet tudni milyen hideg lesz) . Ha jóltudom kb ilyen értékkel adják ki az új autókat is ( legalább is a kamionokat biztos..
Jóestét mindenkinek!
Sziasztok!
Ha veszel fagyállót rá szokták írni a keverési arányt egy -20 fokost szerintem minimum vegyél! De ha teheted akkor mérd meg! Van egy műszer amivel meg lehet mérni hány fokos fagyállót csináltál de ezt gondolom ismered! Én azzal szoktam mindig megmérni!
üdv.
IDE LŐŐŐŐŐJJETEK! Olyanok vagytok mint a ribancok! Tessék már felnőtt férfi emberként viselkedni...persze csak a barátságra vonatkozóan...a többi esetben maradjunk továbbra is ugyanúgy buggyantak mint eddig!

Jólesz ha az érintettek leülnek valahová néhány akó bor társaságában és mélységesen elbeszélgetnek. (Milka néhány liter tej...mivel ő absztinens )

Béke mindenkinek!
Sziasztok,
Fagyállóval szeretném feltölteni a hűtőt, mert sajna nincs fűtött garázsom. tudja valami mennyit meg hogy?
Előre is köszi a segitséget
Szép Reggelt Mindenkinek!
Jó estét Mindenkinek!
Most olvastam vissza két napot,ez elkeserítő és tipikus magyar!Ne basztassátok már egymást,nem tudom ki kezdte, mivel, de kimaradnék belőle.Akiknek problémájuk van egymással azok ezt rendezzék aztán nézzünk előre!
Igen!
Sajnos....... ez van!
De nem adom fel ... a remény hal meg utoljára!
Jó estét Mindenkinek!

Fiveurban itt vannak a képek, sajna egyben nem találtam róla képet... remélem nagyjából látszik az aminek kell... ha nem akkor majd csinálok fényképet vagy valamit!

Köszi!
Pihensz még?
Igen ..én is attól tartok.

Vezér nélküli hadsereg is szétszéled....
Ez mintha több lenne annál....
ismét H1N1..?
Estét mindenkinek!
Jó estét mindenkinek!
szép napot mindnyájatoknak.
Szép Napot Mindenkinek!
Átgondoltam én is....nincs ilyenekre szükségem nekem sem...
Siastok!
Szebb napot mindenkinek!
Mint már írtam tegnap is -nem ismerem az okokat, csak azt, hogy mivé fajult a dolog. Ezért nem is akarok senki pártjára állni!Mindenkit jó fejnek tartok,... csoportosulástól függetlenül..
Remélem minél hamarabb megoldódik ez a probléma és nem úgy , HOGY VALAKI VAGY VALAKIK HÁTATFORDÍTANAK ENNEK A FÓRUMNAK!
Ha ebben esetleg SEGÍTENI tudok , nagyon szivesen segítek ....hogy minél hamarabb megszűnjön ez az ellenséges állapot!
Sziasztok!
Nekem egy hozzászólásom lenne ehhez az egészhez. Nem szeretnénk(én és Andi) a sortűz közepém állni, mivel én úgy gondolom nincs itt a fórumon olyan ember akivel rosszban lennénk. Ugyanúgy szeretünk motorozni mindenkivel ezért azt szeretném kérni tőletek hogy ha lehet oldjuk már meg ezt a "néha már tényleg nevetséges" viszálykodást. Rossz hallani és olvasni ami itt folyik, amikor még nem is olyan régen egy asztalnál nevetett a társaság. Mi értelme ennek? Mi abban a jó hogy bárki is plusz problémát csináljon ezzel magának? VAN ELÉG SZARSÁG AZ ORSZÁGBAN? NEM ELÉG AZ? Skacok legyen már vége mert különben eladom az XX-et! Na jó azt azért nem!
Tisztelet!
Csak gyógyulgass!