Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te voltál az aki az én hátam mögött elmondott mindenféle kisköcsögnek! Ugy h nem is ismertél! És mostsem! És nem mis fogsz! Asszem ez engem is felhatalmaz 1-2 dologra! Te vagy a motorosok szégyene az én szememben! Ha valakinek tudok, segitek! Ha nem ismerem is, mert motoros és én is! De te csak egy nyerészkedő,számitó,hazug, műmájer vagy! Hangsujozom, ez az Én véleményem csak! Ha van még valami hivj fel, vagy tudod hol lakok!
az hogy nem csiped a burám,az rendben van!
Bár nem értem mér,de biztos igazad van!Talán eszt is ugy kellett volna hogy közlöd!Nem?
a másik 8-10 ember se ált elém,és mondta meg hogy mi a baja csak jött a ködösités mindig!
Nem jövök mással,illetve igen!De csak azért mert már tavasszal (azok a mások),már jelezték felém hogy mi megy a háttérben!
Kicsi vagyok!igen!de ez van eze ellen nem tudok tenni!
Az is igaz semmi közöm hozzá,ki kivel mikor,hova megy!de akkor ez a jog nekem is fennt ál!Nem?
aha!Szoval én vagyok a szarkeverö!Ám legyen vállalom!
Héééé, ácsi! Kutya nem basztatott. . . És miért többedmagaddal jössz mindig? Jahh tudom! Mert egyedül kicsi vagy! Nem titok ,hogy nem csipem a burád! Megvan az oka. Sőőőt! Kb 8-10 emberrel vagyok ezzel egy véleményen! De nem mondom kik, mert akkor sok ,,barátság" megszakadna! Ahoz meg aztán kibaszottul közöd nincs ki kivel, hova,miért? Én bármikor megmondom a vélleményem! Sokakkal ellentétben. (mindenki nézzen picit magába) Ti régiek meg asszem semmilyen előjogokkal nem rendelkeztek! Azt meg aztánvégképp nem mondhatjátok meg senkinek ,hogy ki kivel érezze jól magát! Bár szerény véleményem szerint az esetek 99% ban Te vagy a szarkeverő! Oszt itt le is zártam!
Épp ezért irtam amit irtam!

Nem kell központi kérdés legyen a motorozás!Fenét!
De tavasszal pont ezért volt egy összeröffenés Csepelen!Pont ezt beszéltük meg!De ugy látjuk semmi értelme nem volt az egésznek!
Kedvas Atix!

Lehet rajtam röhögni,utálkozni a hátam mögött,stb.
Ez van!Nem én,illetve nem mi(a régiek)keztük ezt!
De egyszerübb lett volna elém(elénk) állni,és közölni!Akkor meglehetett volna beszélni,és nem mérgesedik el ennyire a helyzet!
Na tessék!

Pont veled beszéltem a legtöbbet telefonon... Mondjuk nem mindig a motorozásról...
Nem csak a motorozásrol van szo!

Bár egyesek jo viccel probálják elütni a dolog élét!Hozzáteszem most irtad le a lényeget!"aug.20.-ig 1x sem motoroztam senkivel a fórumról"De itt egész évben ment a parasztvakitás!
De mint már irtam én pont leszarom az egészet ugy ahogy van!
Akinek nemtetszik a mocskos pofám,nem nyitja rám az ajtot,oszt jonapot!
A forum meg nyitott,mindenki azt hord össze amit akar!
Pocok a lisztben. . . ..
kösziii!
apppám....
te aztán professzionális szintre emelted a klikkesedést!
Én se tudom ki klikkel kivel,csak beleugatok,mer az jó...
Csak csendben jegyzem meg hogy idén aug.20.-ig 1x sem motoroztam senkivel a fórumról. Lehet mer magammal klikkesedem?
Én már tényleg nem éretem, és nem tudom nyomon követni ezt a klikkelős témát.
Csak klikkelgetek itt a sz.gépen, és pislogok, mint pocok a lisztben, hogy miröl is van szó!
akkor én egy vip klikktagságit kérek!
hogy saját magamat is utálhassam.
Természetesen! És az első osztályu klikktagságival rendelkezők bárkit utálhatnak, és bárkifelé utasitással élhetnek h az kit utáljon! Na de ezért is fizetnek többet az első osztályu klikktagságiukért! Ez igy természetes!
Azon belül pedig kis klikk meg közepes klikk meg nagy klikk!
nem dicsekvésből mondom.....de én xx-el is tudok backflipp-et ugrani!
csak költséges.....
Nem is hallottam a motor hangját az abs kerepelésétől. . .
Héé! Kinyomtattam a klikk kliktagságit! Holnap elviszem lamináltatni osz megkapjátok! No persze nem egyformákat. Lesz első, és másod osztályu klub kártya!
Nem kell az Neked, Te a DRZ-t is megelőzted terepen vágott slickkel!
Hááááááát erre csak annyit mondok. .. KABBBBBEEEEEEEE!
ne bántsd Gábor!
legalább a klikken belül ne legyen klikk.....
Szeva Zoli!
Vadászok vmi terepmasinát télire!
Atix!
jaj képzeld mi történt tegnap.....
véletlen volt az egész.....
ja majd elfelejtettem kéne a minta a kormánycsapágyból....
meg okoskodom azt az erösebbet