Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa köszönöm

Nyugi, holnap hozok Neked!
most végeztem....
Elég mozgalmas most a fórum,
úgy kérdezek, van e valakinek xx be kormány csapágya,
nem baj ha bonott, vagy v bármi gubanc van vele csak méretek miatt kéne........
Nekedis!

Ilyenkor kell hazajönni!?
Szép estét Mindenkinek!
Ja és képzeld itt lakik a kerületben,nem a másodikban,vagy a tizenkettöben! Nehéz is volt rátalálni,és egy lada kombival jött,nem 607-es Peugeottal!
Erről beszéltem
Mer én olyan selymesen, bársonyosan megyek elől a kiváló paripámmal
Ja!

Holnap jön a bádogos!23-pénz!
pesti árban szerintem jo!
Én egyszer voltam a végén(ominozus lángosozás),és pont arra hivtam fel a figyelmed,hogy huszon akárhányadikként se kellett többet mennem 150.160-nál!
Teljesen igazad van!

Engem még bánt a forgatonyomaték is(ha ezt a 129-et annak lehet nevezni)?Inkább lenne csak 150-lovas(nem mintha az a 172 olyan sok lenne egy ekkora vastol),és lenne erösebb,nagyobb nyomaték!Mondjuk olyan 145-155-öt eltudnék képzelni!Inkább hangolták volna nyomatékra!De ezeknek beszélhetek!
Egyszer vezettem túrát, 4 kilométer után loholtál előre, hogy a vége nem bírja.
Megirlak én!

Tudd ám hány kilo vagy!Meg hol irogatsz ilyeneket!
Egyébként a 18 literes tank háborít fel leginkább engem is, egy túra motornak a 30 liter sem lenne nagy , amúgy is 265 kiló + 12 kg mit számítana?
Ki vágyakozik!?

igyis mindig én megyek elöl! És várok rátok!
Épp gondolkoztam,hogy a télen átalakitom XX-em,hogy legyen "P" üzemmod,kimondottan Busásoknak!
Mondjuk egy henger,két sebességi fokozat,és negyed gáz!
Mi munkám van benne!
pont ezért írtam!
Sziasztok!

Ha valakit érdekelne egy pár, azaz 2 db xx komplett telószár, vagy komplett fékrendszer az kereshet. Sérülésmentesek!
Zorro! Vannak akik átélik, vannak akik vágyakoznak 172 lóerő után
Ferde szemmel már tudsz nézni!
Igazad van!

Ez nem a CBR 1000 RR-topic!
Ugyan már te is tudod, hogy 172 lóerő felesleges egy motorba...
De jó ha van!

Ja, de várj... ezt pont rossz topikba írom...
Legalább 3.5 - 3.9 Milla közt lesz az ára?

Szerintem alul taksáltad!
Nézd a mostani árakat(Pan-europan,FJR,stb)!Ezek kb. ugyan az a kategoria,ugyan azzal az extrákkal! leszámitva az ujdonságokat(forditott telo,dupla kuplung,radiális fék,stb).
Én olyan 4,5.5 millára taksálom a majdani árát!
Mondjuk mint egy hasonszörü BMW-jét! Bár ne legyen igazam,de félek hogy jol gondolom!