Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nem ez volt a kérdés!
Puha a tököd!
Nekem a VTR-n Ferrodo volt szinteres és semmi baj nem volt vele...
Akkor az XX-nek nagyon puha anyagból lehet a tárcsája
Üdv mindenkinek! Nem akarom az iszapot felkavarni, de ha a Róna féle betétről van szó, akkor az nekem bejött. Az én tárcsámat a ferrodo sinter egy kicsit meghúzta, erre kivettem és cseréltem a felújítottra. Azóta 4 e km felett vagyok, kifogástalan. Folyamatos esőben autópályán is és melegben hegymenetben is jó. Mindenki maga dönt. Köszi, hogy meghallgattatok.
Oksa!
Akkor jó ha másik széria...
Egyébként a tied nem abbol a szériábol valo!

De ha gondolod vissza mondom!Egyébként ezt a helyet itt a forumon tölem tudta meg mindenki(azt hiszem),mivel én probáltam elösször(egy oda szállítás során fedeztem fel a helyet).No mindegy!
Amikor én elösször használtam mindenki lehurrogott!Hogy nevesincs,meg csak gyárit,stb.
Most a Ferodoért kapom ugyanezt!Ez van,nem nagyon érdekel!Ha vakaki kérdez,megprobálok a legjobb tudásom,tapasztalatom szerint válaszolni oszt ennyi!
Még mindig ráér...
Esetleg ha valakinek kell elviheti.
Igen!

Csak el kéne mennem már érte!De minden nap vidékre küldenek4ezek meg nincsenek nyitva hétvégén!De mivel azt mondtad ráér,ezért nem kapkodtam el!
Inkább előbb probáld ki! Mielőtt mindenkinek mindent elhiszel!

Sziasztok!
Nekem nem ez a véleményem, nade kinek mi jön be! Semmilyen téren nem voltam vele elégedett! Persze a busára még lehet jó. . . nade egy XX-re komoly fékek kellenek!
Milka,az enyém kész van már?
Ha nem,lehet nem is kéne megcsináltatni...
Szép jó napot mindenkinek!
Egyszer fékeztem komolyan a végeredményt tudjátok...
Azóta meg...
Csak a gyávák fékeznek
Jó napot Mindenkinek!
Én meg még soha sem cseréltem....
Kedves Atix! immáron 12 éve használom a ferrodó betéteit, jelentem nem eszi a tárcsát
szivesen!
Köszi skacok, sokat segítettetek! :)
Bár hozzá teszem nekem semmi gondom a tárcsáimmal!
Akkor ennyi!

ez a kérdés is eldöntve!