Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Qrva jó lett a videó!
Még több hasonlót!
A Királynak jobbulást!
Pep becsajozott....
Isteni volt a csülök....
Ja nem utolsó sorban a kenőolajok is szupik voltak!
Kinek szép? Akit megint le sem ...-nak egész nap, és még a létezéséről sem hajlandóak tudomást venni? És még a telefont dem veszik fel, és letagadják. hogy még egy darabig együtt van vele valaki? Na, hát annak biztos nem...
Úgy látszik nagyon erősen megsüthette a nap ati fejét... Megint nem lehet vele beszélni...
szép estét Mindenkinek!
Kedves Atix még nem talált haza...
Morning!
szépjoreggelt mindenkinek!
Az jó mert tegnap még nemigen volt vicces kedvében, de én sem ismertem meg a hangját!
Ma beszéltem vele!
Elég szar hangja van, de legalább van. Jövő7en még egerben lesz utánna dől el hogy pestre mikor jöhet. Rehabra még járnia kell majd!
Mindezek mellett viccelődött szóval nem soká vissza fog térni a Király!
Joci-ról van valami friss hír?
Titttelett!
Íme a HANGOS VIDI Uraim!
http://www.youtube.com/watch?v...
Mosolygós szép jó napot Mindenkinek !
Morgen!
Jó reggelt!
joreggelt mindenkinek!
Akkor a te barátod!

Nekem mindegy! De akkor mutasd be a barátodat a srácnak,háha ök is barátok lesznek!
Én a martinra esküszöm(de ezt már kifejtettem egy párszor)!

Elméletileg bár mit feldrotozhatsz a vasra! .De arra számits,hogy a gyakorlatban nagy esélyel harákolni fog!Az enyém mikor fel lett téve rá a rendszer,harákolt!Nem tudott a computer utánna menni!Nem volt más választás irány Györben a hondaszaki bácsi,aki átirta a computert!Hozzá teszem nem rosszul!Hiresen keveset eszik a vasam,és hihetetlenül is mrgy(más XX-el össze hasonlitva).
Nekem a Milka !
Üdv mindenkinek!

Tervezem sportdob vásárlását a madárkámra. A teljesítménynövelés hidegen hagy, kicsit szebb hangot szeretnék csak. Ki is néztem a Yoshimura RS3-as dobokat. Utánaolvasva a neten ha full rendszert raktak fel mindenféle állítgatásokra, és power commanderre volt szükség. Van valakinek ezzel kapcsolatban vmi tapasztalata? Hacsak a gyári leosztást megtartva -mivel a 2 dobos felállás tetszik- feldobok 1-1 RS3-at akkor ugye nem zavarja össze a keverékképzést, nem harákol, nem fuldoklik, nem változik igazán semmi. Help plíz!
Csonti
nekem azt szokták mondani "google a barátod"!
Köszönöm!

Ez tényleg meredek 1 kicsit.

Üdv.:Hajek
Szépjonapot mindenkinek!