Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondaná a müvelt Német!
Natürlich!
Mondjuk hozzám!
Nem!

dob,és összekötö csö!
Félelmed nem alaptalan!Az XX-ek "adgyát" nem szivesen buzerálja senki!Jol levédték!De nem lehetetlen,csak kell egy olyan figura,aki nem csak állitja hogy ért hozzá!
Ja-ja,annyit nem tud utána menni a comp.,nyugi ha jó helyre viszed nem lesz baj.
Nem-nem csak dobokat cserélt, de ha túl nyitottak akkor utána kell állítani.
Hali!

Jól értem hogy neked komplett rendszer van fent? Vagy csak dobok? Mert én csak dobokat tennék fel, és ezen izgulok. Az agyát nem szeretném berhelni a vasnak, valahogy az elektronika távol áll tőlem, mindig félek az ilyesmitől. Vagy hogy behal, elcsesznek vmit, és drága lesz, vagy hogy rosszabb lesz mit volt. Plusz még garis a paripa is.
Sok mulik a fényezön!

ez ugy müxik(lagalábbis a Hondánál,de szerintem minden modern japán rizskályhánál),hogy adva van egy szin mondjuk királykék!
Ez két szinböl áll össze!
Van egy ezüst,ezt fujják alapnak(ebböl se mindegy mennyi réteget,vagy milyen vastagon) no már itt el lehet baszarintani az egészet.Oszt utánna fujják a kéket(a szint).No itt megenst ellehet baszarintani,mert nem mindegy mennyi réteg,és milyen vastagon!Mert a rétegek,illetve a vastagságon mullik a kék szinnek az árnyalata,illetve hogy mennyire üt át rajta az ezüst(mennyire metálos).Még valami a szinnek neveuett festék(esetünkben a kék) fujásra kész állapotban olyan hig,mint a viz!Ezért elég gáz vele dolgiozni(fedjen is,meg ne is folyon meg).Nos ahogy én látom,a mi jo fényezöink ezt a tecnikát nem igazán értik,vagy nem akarják érteni!
Röviden ennyi!
Csak azt nem értem, hogyha számítógép keveri a színeket ( elég a színkódot megadni neki) akkor mi az hogy nem olyan?
Az...
De legalább közölte!

de gondold el,én minden elemet fujattam(6db),és ez legalább két árnyalatba sikerült!
ez azé gáz!
Igazad van!
Amikor tavasszal fényeztettem a sárvédőket,nekem mondta a srác hogy pont olyan tuti nem lesz,de mivel külön elem nem fog látszani...
Ez igy ebben a formában nem igaz!

Igenis ell lehet találni,csak akkor a kialkudott pénzért meg kéne dolgozni!De mindenki csak igérgetni tud,meg srofolni az árat,oszt mikor kész van,jönnek a kifogások!
És ha még nem is lehetne a gyárit megfujni,akkor nem lenne becsületesebb ezt megmondani a fényezés elött!?
Nem utolag mindenféle kifogást találni,a csillagok álásátol kezdve,a fényviszonoykig!
Áhhhhhh hagyjuk is!
Szerintem ha bemész a Hondához segítenek!
Valószínűleg azért nem hasonlít,mert szinte lehetetlen a gyárit eltalálni....
Akkor az enyémmel ugyse lennél elörébb,mert már atlett fényezve!Kétszer! És ki tudja mért,egyik se hasonlit az elözöhöz!
...akkor olvasd le a villanyórát jobb hííííjjjján Gabesz!
Az a bajom hogy nem tudom melyik színkódhoz melyik szín tartozik...
Nálam is ez a helyzet!

Ja amugy müxik a dolog!Köszönöm!
NINCS NEKEM SE MIT LEOLVASNOM.... bocsánat
sötétebb, de nekem tettszik....
A jo multkor pont te soroltad fel a szinkodokat!

egyébként én irtam,hogy leolvasom!De utánna azt is,hogy nincs mit leolvasnom! Sajnos!
Jó napot Mindenkinek!
Pityusz!

Én nem értem minek Neked a színkód!
A multkor Te irtad le 98-05 ig az összes szinek a kódját...
Gáborét meg ne vedd alapul mert sajnos neki kicsit sötétebb.
Gábor!

Legalább Te add már meg hogy mi a színkódja a motorodnak,ha már a többiek nem teszik!
Szépjonapot mindenkinek!