Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne hari ha Te voltál!
Nem teljesen értettem, hogy mi a problem . Szabályosan indexeltem ahogy azt szokás előzésnél! Ugyhogy a második dudálásnál már tényleg kiakadtam. ... Ha nem fordultam volna le utánad is megyek! És amint meglátom mekkorára nőttél biztosan elmosolyodom, és továbbállok. . . . . De Te hogy kerültél arra? Már akkor 10 perce leléptél tőlünk, nem? (csak akkor csuszik amikor kell!)
Jó estét mindenkinek!
köszönöm,aranyosak vagytok.
Természetesen jelzem mikor látogatható.
Ha stabil az állapota az ébredés után minél előbb szeretnénk Pestre szállítani, azt még nem tudjuk ugyan melyik kórházba, de legalább közelebb lesz...........
Sziasztok
Nagyon sajnáljuk ami történt, és mi is nagyon drukkolunk h minden rendben legyen, kitartást, és erőt kivánunk neked(nektek), ha látogatható lessz a Király, reméljük jelzed felénk is, mégegyszer kitartást, és ha vmiben tudunk segitteni szólj nyugodtan. Lion és K.virág.
Kitartás,lassan de biztosan rendbe fog jönni!
Sziasztok!
Jocit ma átvilágították, bordák a helyén,bevérzések még vannak, kapott egy keskenyebb csövet a tüdejébe.
Próbálták csökkenteni az altatás mélységét, de még nem lehet mert nagyon nyugtalan volt, nagy fájdalmai vannak.
Erre még várni kell egy kicsit, a lélegeztető gépet már úgy állították be, hogy az ő mellkasa kapjon lehetőséget a kibontakozásra.
Szépjonapot mindenkinek!
Kedves Atix!
Amikor valaki kedvesen rád dudál egy autóból, nem kell egyből a közismert nemzetközi jelzést mutatni
Ha az a valaki ismét dudál nem illik felmutatott középső ujj kíséretében gyilkos tekintetet szegezni rá.
Úgy látom,esőben kicsit csúszik a szlik
Nekünk! Soha semmi! Hát persze!
Baszki ennyi hógolyót. . . .
Keményre gyurtad őket legalább?
és már megint én . . . . .

Azt szeretném kérdezni, hogy van e köztetek valaki aki fényezés előtt áll? Fontos lenne! És minden xx-es jól járna!
na majd pont Te. . . . aki 25 fok alatt nem is gurul. . .

Hello Mindenki!
Nem is motoros aki még nem nyomta jégen!
Atix!
Az a jééég?
Ez még egy 2 decis koktélba is kevés lenne.
Amikor én mentem kézilabda nagyságúak voltak, néhol az aszfaltot is feltörték.
az igaz hogy a korserü Laci nem olcso,de nagyon jo minöséget árul!
Meg aztán pénz nem számit!
Igaz Herci!
No az kemény!
Pár hónapja nekem is kijutott a jégből.... volt csúszkálás bőven!
A jólelkű autós még intett hogy előzzem meg mondom magamba örülök, hogy gurulok nem hogy még előzgessek olyan viz állt az úton...
Szép jóóó estét Mindenkinek!
Szeva!
Megyünk vasárnap tuti! Néztem de csak bizonyos típusok vannak akciózva. Amúgy 30 ropi mindegyik?
épp le van akciozva, nézd meg !
Csak így tovább Joci!