Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ferodot ne!
Tönkre teszi a tárcsákat! Egyépként én 99-es és 2006 os XX-be is a felujitottat használtam! Nincs különbség! Örülök h idetaláltál!
Anno egy ismerös hozatta!
De beirod Google-ba,oszt biztos kiad egy pár helyet!Elég sok helyen forgalmazzák!
Az árára már nem emlékszem,de olyan 4000Ft/pár körül volt!
Nekem elöl-hátul az van!

Szerintem hibátlanul fog,még pályán se melegedett el!Van olyan jo,mint a gyári,vagy ha mégse oly kicsi a külömbség,hogy mi "utcai motorosok" ugy se vesszük észre!Legalábbis nem számottevö a külömbség!
Milka!
Ferodot hol vetted? És mennyiért?
Hátul nekem is az van...talán a gyári kicsit jobban fogott.
Előre meg nagyon a gyárit ajánlgatják. Merjek előre Ferodot venni?
A 2000 forintossal kapcsolatban kicsit most elbizonytalanodtam.
Én most Ferodot használok!

Egyenlöre nagyon jo!Az Atis álltal emlitettet használtam évekig,de volt most egy széria,amire sok volt a panasz!Föleg az,hogy nem tett külömbséget az évjáratok között!
Igen!

De ez függ a motorod évjáratátol4
Mert bár látszolag egyformák a betétek,de mégse!anyagában más kell a 2000-elötti hez,és az utánni hoz!
Köszi Atix!
Azt hiszem veled találkoztam egy-két hete az Alkotás úton. Ha igaz, te szóltál, hogy jöjjek fel a fórumra. Bocs, ha tévedek.
És ez a felújítosdi olyan, mint a gyári? Mert ezt nem merem egészen elhinni. Nem szakad szét vagy valami? :) Fékhatás?
Mert különben rohadt jól hangzana...
Vik75!
Hivd fel ezt a számot!30/972-3708
2000 ezer magyar forintért nyergenként felujitják a vasaid.
Üdv

Jó reggelt!
Sziasztok!
Tudtok segíteni fékbetét ügyben?
Visszaolvasgattam, de nem lettem sokkal okosabb.
Az biztos, hogy a gyári jó drága. Létezik megfelelő alternatíva, ami úgy fog, mint a gyári?
Előre is köszi!
Vik
Mi történt?
Emilbe megírhatnád pár szóban...
Egy "igazi barát" lehetett!

Nem irigyellek!
Ez is gáz!
Nekem 2004- ben (1200-es bandit) kerek 7 hónapba került egy biztosítós "ügy".
És nem tudsz tenni semmit .... csak vársz és vársz és vársz..
Küldtem mailt!
Sajnos várás van....
A rendőrségi határozatra várunk... Addig nem fizet a biztosító.
Múlt héten írtam levele a yard-ra,hátha...
Ma meg beszéltem az öreggel aki elcsapott,neki is lefotózták az autót.
Dióhéjban ennyi.
Az egyik "legjobb barátom"-nál dolgoztam egy másik kisvárosban. Minden nap melóhely-majd haza.... Szabadság zéró....Majd augusztus végén 1 hét ( nagynehezen) . Rá két napra ...elküldött a "cimbi" és ELŐTTE VALÓ NAP IDEGENEKTŐL KELLETT MEGTUDNOM...
Most 3. hete ülök itthon és várom a csodát..... Munkalehetőség szintén zéró , párom szintén itthon , még szerencse hogy a gyerek már a suliban van:
Egyébként szép az élet...........
Csupa jóóóóóindulat beszélt belőlem...!
Mi a gáz?
Rendi vagy!

Neved mellé kapoloklistába beirtam 452435 piros pontot!
A te vasad hogy áll....?
Fényképezni lehet így is meg úgy is .... Nem sok hasonló színűvel találkoztam még , de hidd el EZ A GYÁRI SZÍNE!
Nulla ! 00000
És ha nem lennék "abban " a helyzetben amiben vagyok, akkor már rég megbékéltem volna azzal, hogy megmarad!
Bár titkon remélem, jobbra fordul a sorsom és tényleg megtarthatnám..... Az lenne az igazi..
A tiéd nem is bordó....
Piros vazeeee....
Pityusz .. csak a "kék" XX szinhódja érdekel? Bordóval tudok szolgálni... de azt is csak holnap
Tudom a Milkáé az igazi ..de hát ez van Még mielőtt valaki írná , hogy az igazi XX színe fekete vagy kék.
Szeva Sanyi!
Van kapás a paripára?
Estét mindenkinek..