Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét a"húderohadtk.rvahangosezértengemittlefejeztekvol
namárdeamúgyszípkisrotyogtatókipufogós" rokonynak!
Úgy legyen!
nekem is volt....
de fülgyulladást kapott tőle mindenki....
bódis márkájú volt......
Fasza!
Nem tudom
De az mitől van?

Mert ha nálam is ez lessz,akkor kár kidobni érte pénzt!Csak azért hogy legyen!

vagy
ááá
Ja és nekem is szőrtüsző gyulladásom lesz tőle, pedig elég vastag a pofámon a bőr!
Köszönöm!
paszz
nem tudom
A szitát kell cserélni benne kb 2-3 évenként.
A Philipset többre tartom.
Köszönöm szépen!

Kérdezhetem mért gyulladt be a böröd?
Csak is Braun vagy Philips 3D. Kb 1 árban vannak DE EBBEN AZ ESETBEN IGAZ AZ HOGY A MINŐSÉGET MEG KELL FIZETNI!

kb örök életűek a pengék de legalább addig jók mig az aksik.
be ne kend az arcod!Bár vannak vies borotvák is!
UI. sokszor próbáltam már de sosem tudta megszokni a böröm,mindigbegyuladtak a szörtüszök.
kérdésem a következö!Bár nem idevalo4

Elektromos borotvát szeretnék venni,de fogalmam sincs hogy milyet vegyek!?
Oszt ha megvan a tipus, mielött megvenném lennének kérdéseim!
Kell benne pengét cserélni idönként,vagy valamilyen alkatrészt!Be kell kenni habbal a képesebbik felem,vagy azzal "szárazon" is lehet borotválkozni?
hubi!

Egyébként fel is hivhatsz,mert van itt egy-két gurulás még idénre amit terveztem!joséval,meg a többiekkel már dumcsiztam!
No megtaláltam!

http://www.nagyvas.hu/motorosb...

a fenti linken megtalálod a Scalát(a szart),és a mienket INTERFON a neve!Még valami csak Blhtosat vegyél,a madzagos nemsokat ér!Ráadásul korlátozva vagy a szabad mozgásban!Mi például ha fejünkön van a sisak,több száz méterröl még dumcsizunk!Az osztrák turán simá beszéltünk egymással a vizesésnél!
Ja igen a Scala csak azzal a blutpárral hajlando társulni,amire gyárilag behangolják!Magyarul,ha nem szettbe veszed gyárilag,akkor utánna hiába veszel az utasnak is egyett,nem fog vele beszélni a tied!Akkor egy komplett szettet kell venned!Az Interfon-nál ilyen nincs!Utolag annyi tartozékot veszel,amennyit akarsz!Ez azért fontos!Mert ha az egyikötöké elvész,tönkremegy,stb.,akkor nem kell mindjárt kettöt(szettet) venni,elég egyet potolni!
Háááááááááááááát!?

Oszt már a joisten se tudja mi a neve!de meglesem!Nem találok semmi feliratot,legalábbis ami a nevére utalna!azt tudom,hogy a Scala-raidert ne vedd!Mi két napig szivtunk vele,oszt berágtam és vissza vittem az egész szart!Utánna vettük ezt!Ez már két éve megvan,és hiba nélkül teszi a dolgát!Birja az esöt(glosglokner),ja és az osztrák tura alatt,nem kellett tölteni,pedig folyamatosan be volt kapcsolva!Egyszerre tud több mindent kezelni(telefon,zenedoboz,GPS,utas,stb) bármit ami bluhtos!Szoval csak jot tudok mondani rola!
Töled(töletek) is elvártam!
Milka, nektek milyen típusú/márkájú beszélőkétek van?
Csatlakozom
Az asszony is remélem, most hogy már van motoros ruhája...
(ha nem akkor felkötözöm a hátsó ülésre)
Sziasztok!

Ha olcsón kell hátsó guma vkinek:
Sziasztok!
Készletkiárusítás végett ár alatt eladók a következő gumák:

nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott

Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db

20/346 58 97 Utánvéttel is küldöm természetesen
Gabibá megint megmondta a frankót!
Ezért kell Busát venni! Az gyorsan megy és hűt a menetszél
az nincs benne sajnos!
ebbe is meleg van!