Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Pityusz és Spog lovagok!
Felségsértés büntettének elkövetésében ...bűnösnek találtattatok!
itéletünk a következő:
ELMENTEK TI A PICSÁBA...
Viszont egyett kérnék!

Ha valaki jelzi a részvételi szándékát,tegye komolyan!Idén nem egy tura azért lett lefujva,mert mire oda került a sor,addigra 2-en 3-an maradtunk csak!
Az ötletet nem onnan,hanem saját kutföböl meritettem!

mint általában a Magyar turák nagy részét,munka közben,mikor megyek a teherautoval,akkor jönnek az ötletek.Ez is ugy jött,hogy volt egy köröm idén,Zeg-Pécs-debrecen-nyiregyháza-Miskolc.És a GPS rövid utnak a határ mentén vitt volna!Akkor jutott eszembe,hogy motorral milyen szép volna!Biztos hogy nagyon sok szép helyet látnánk,ahova amugy a büdös életbe nem mennénk el,mert kiesik,messze van,stb.
Lessz!
Nekem is nagyon tetszik az ötlet!
Szerintem nagyon jó lenne, már valaki megcsinálta ezt tavaj a motorozz.hu-n csak oda azért nem mentem mert 60-évesek voltak a résztvevők és valahogy nem haraptam a sztoryra 60 + ismeretlenek... szóval nem vonzott a társoság!
De az alap ötlet hogy a hátár mentén megyünk szerintem nagyon jó!
Remélem összejön!
Nekem is tetszik,hátha addigra lesz motorom is....
szerintem fergeteges buli volna este a tüzkörül beszélgetni,miközben fö a vacsora!Meg a napi megállások alkalmával a beszélgetések hüjülések!
Támogatom az ötletet, de mint ugye ismerjük Spog-ot, nem mond semmit, mert azt sem tudja, mit csinál jövő héten, nemhogy jövő nyáron! De Te kérdezted, hát mondom! Jó ötlet nagyon tetszik, mindig is akartam egy ilyet, tetszik a kötetlenség, és a sátort kidobom alszok kategória is! Gondolom az esti főzés sem lehet egy utolsó poén! Mint ahogy a másnapi/másnapos/ motorozás sem, de hát........
No gyermekeim!

egy ujjabb kolosszális,fenomenális,utolérhetetlen,stb ötlettel rukkolnék elöööööööö!
Kiváncsi vagyok a fogadtatásra?!
Jövöre(2010),valamikor a nyáron,körbe mehetnénk kis hazánkban,az országhatár mentén!Ez ugy 1600km lenne!
Mondjuk legyen a tura négy napos,napi 400.kilométer.Kivételesen ugy mond lassu menet lenne(100-110-es tempo).Mivel 400-kilcsit simán leturunk ha kell 5-ora alatt!
A tura sima sátorozos,kempingezös lenne!Nem igazán lenne megkötés,se a reggeli indulásra,se az érkezésre!Ahol éppen látunk egy jo helyet,ott egyszerüen letáboroznánk,és fözünk,vagy sütünk valamit,vagy mindenki táplálkozik ahogy gondolja.Mondom egyszerüen minden ,szabály,és megkötés nélkül!
Mondjuk ilyen laza társas gurulás!
A kiindulási pont lenne Szob,és onnan a határ mentén körbe!Ha látunk valamit,vagy csak egyszerüen dumcsizni,pihenni szeretnénk,megállnánk!
Nos erre kérném a hozzászolásokat!Mert akkor utánna néznék pár dolognak!
Ja igen ez a tura teljesen nyitott!azaz jöhet barát,barát barátja stb!ezt a 100-as utazot,meg a napi 400-kilométert még egy gyerek is birja!
Ugy fogok tenni!
Akkor ragasztani kellene rá papírcsíkokat is!
De megette! Pedig olyan, mint egy szilveszteri duda!
Én fél 2-re gondoltam...
Igen!

De csakis hajnali kettökor!
Valami csööööööööööööö,amiröl azt hiszi hogy jol szoooooooooooooool!
Mert itten sokaságosan beadták nekiiiiiiiiiii,hogy jooooooooooool szoooooooooooool!
Atix!

Holnap felhívhatlak?
Micsodája van?
Akarom mondani illetve írni motorszerkezeteink!
Köszi srácok királyok mint a motorjainkink!
Mivan? Neked van sportdobod?
azt mondtam már hogy bazi állat hangja van a táltosnak?,