Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép Napot Mindenkinek!

Közvélemény kutatás rendezek!

Kinek mi a véleménye a Valvolin olajról!
Volt valakinek tapasztalata?
Én egyébként castrolos vagyok.
Morgen!
Oksa!Szedem!

Ha drágának itélem(mondjuk 1-forintnál több) akko nem kell!
Köztudottan csoro fuvarozo vagyok!
Már most szedd elő a gyógyszereidet!
Mi az ára!?

de ovatosan mert szívbeteg vagyok!
van egy eladó optikai tuning szettem, ha érdekel valakit, mely a következőkből áll:
füstös első komplett index
füstös hátsó indexbúra
füstös LED-es hátsó lámpa
Érd.: tutilampa@gmail.com
ohhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Hisz szinte ingyé van!Csak az a baj,hogy a "szintén" van a hangsuly!
Szerintem jo állapotu hasznáktat,már 50-60-ezerért lehet venni!
az biztos én ennyit nem adnék érte!
Az enyém ujjonan 100-körül volt,és hibátlanul müxik!
Egy egészen friss információ:a gyári két oldaldoboz a konzollal együtt kereken 300.000 Ft. Tegnap ennyiért kínálták. Tetszik, de most nem kértem.....
Oksa!

ugy lessz!
Mosolygós szép napot Mindenkinek !

Jövő héten külföldön vagyok egyébként ,de majd akkor valamikor utána térjünk vissza a dumcsira .
Emberek!
Gondoltam 1-et és most vasárnap 13.án elmennék Egerbe a Mátrán keresztűl.Találka Gödöllő Mol kút 10:00.
Megállók
1,Gyöngyös tescó parkoló.
2,Mátraháza
3,Eger
4,Mátraháza
5,Gyöngyös

A tempóról:városban max 60km/ó országúton max 130 .
Ahogy odaérünk a Mátra lábához MINDENKI ÚGY MEGY AHOGY AZ NEKI JÓL ESIK!
Kb :300km ez a kanyar Pestől.

1:pep
2:jocikirály
3?
Jóó napot !
Szépjooooooooonapot mindenkinek!
Hello!
Sokba kerül!170 ezer ft. A konzol meg a két doboz,már lehet,hogy olcsóbb ez két éve volt.
jó-jó, ott a pont.
De az automata hamar felvált, és azért más amikor pörgősebben indul neki, meg amikor 6-osból...
Hali Mindenkinek!
A születésnaposoknak meg Boldogszületésnapot !
Kedves Atix!
Ja meg van okosítva (biztos!) alacsonyfordulaton nyomatékosabbnak érződik...
Bódog szülinapot Hubi és Tündérke!
Móning!
Szivesen!

egyre vigyázz!Széles leszel velük mint egy harckocsi!
Én elsö utamnál,majdnem dobozok nélkül jöttem ki két kocsi közül!
Mindenkinek köszönöm, aki segített tisztábban látni. Már előre tudom, hogy én sem fogom szeretni, de kénytelen leszek kompromisszumot kötni, ha több hétre, 4-5 e km-re akarok elmotorozni.
Üdv az úri XX-es közösségnek!

Doboztémával kapcsolatban: én a Givi féle Wingracket raktam fel, így 3 doboz felmegy. Használtan vettem a Vaterán egy szintén Givi dobozgarnitúrát. Na ez hiba volt. Második út, a topcase (Givi V46) vhogy elmaradt.... Egy Suomy sisak mínusz, doboz mínusz.
Hozzáteszem 3 hónappal később eladó cuccként feltűnt a neten, hogy-hogynem a környéken, így visszaszereztem Valószínűleg a doboz nyelve nem az igazi, el vagyon kopva. Most várom az új alkatrészt, csak a digók augusztusban nem laborare...
A doboznak baja nem lett pár karcon kívül. Az oldaldobozok használhatók topcase-ként is, az egyiket használom is, semmi különösebb gond. Horvátországból hoztam haza benne 8 palack bort+ásványvíz, kis kaja, nagy lánc, stb+asszony (ő az ülésen azért) nem billegett vele a gép, nem volt vészes. Az oldaldoboz+hátsó még nem lett tesztelve. De szerintem nem rossz ez a dobozolós téma. Ha vkit érdekel, rakok fel képeket.

Üdv!

Az Csonti