Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elment.....
Bazi szép a hangja!
2 fele benézek.....
Ha nagyon unatkozol, és van kedved áttúrázni, szívesen meghallgatnám élőben a vasat! Egész nap itthon melózom.
szép napot mindnyájatoknak!
ok!
Jó reggelt mindenkinek!
Jose, tudol élni!
Jó reggelt!
Elmentem a Fogarasi havasokba,majd vasárnap jövök!Üdv!
Yes My King!

Kircsi lett a hangja nagyon! bár nekem eddig is tetszett hiszen XX ről van szó, s mivel Honda rossz nem lehet!
Elöbb tölds ki az adatlapot!

Köszönet!
Jóóó napot Mindenkinek!

régi álmom valósult meg!
Baszott gizda a hanga, irigyellek ám rendesen!
igazságod vagyon barátom!
egyetlen mentségem,hogy azért húztam neki oda mert láttam hogy ott bandáztok....
odafelé...hm.....akkómeg siettem. anyáért.
de egyebekben igazad van.
Másrészt..........nem biztos, hogy kilóötven környékén kéne túrázgatni, egy fos úton, pláne akkor nem, ha forgalom van, és 200 méterenként van 1 bekötőutca. Azt már meg sem említem, hogy olyan ruciban ami a naptól sem véd meg, és a köznyelv csak pólónak hívja! /a zebrákat most nem említem!/
Visszafelé, kisebb volt ugyan a tempó, legalább 30 km/h-val, de még így sem tudtál volna megállni, ha valamelyik hülye kinéz az egyik utcából! Anya meg hátul, szintén ilyesmi védőruciban! Nem okoskodni akarok, de nem egyszer jöttek már ki itt elém, pedig fele ennyivel sem szoktam menni, és mégse őszinte akkor a mosolyom! Nem szeretnélek a hírekben látni öreg!
Brutál, tényleg! Elismerésem, bazi szépen szól!
ha felhivsz elmondom.
Kérnék mindenkit(aki jelentkezett),hogy irja oda a neve mellé,hol csatlakozna(ne keljen hiába várni)!

Idén egy éve halt meg Dodo barátunk!
2008.08.29!
Sajnos erre az idöpontra mig élek emlékezni fogok,met 17-perc eltéréssel boritottak fel engem is!Csak én jobban jártam!de nem ez a lényeg!
Találka nálam 08.30-kor(indulás 09.00-kor),illetve aki a helyszinre megy Dunahid 10.30-kor!Uána egy közös ebéd!Ha esös nap lessz,akkor is megyünk csak kocsival!

Ez a nap idén szombatra esik!Én lemegyek a baleset szinhelyére,és megemlékezek rola!Aki gondolja velem tarthat!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)Holnap kiderül
4)Pep A szombat hivatalos MUNKANAP Mi nem megyünk
5)Busati
6)Maistear
7)Menyus+Gabyca
8)Mr.
Jocikirály mennyi volt a dob a mocira? Iszonyatosan ultrabrutál király hangja ven nekem is kell egy
Na ebben nagyon igazad van
Morgen!
Reggeleket!
06-30-903-7050 Bátszi Motor. van jónéhány használt és új is.
atix83
[19637] tegnap 17:56
Ha nem ujat akarsz hivj fel.
Egrus 30e, bódis 25e,gyári 50ezer.