Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindjá hilak!

van egy jo programom ha érdekel!
Helyes!
Nem tuho hogy máshol van-e ilyen,de itt,illetve ott a Mátrában van sajnos! Ugy látszik némely embereknek nem elég veszélyes a motorozás!Rá kell tenni pár lapáttal!
Másfél hónap után ma végre motoroztam egy jót,nagyon kellett már...
De azt hallotam hogy az országban másfelé is van ilyen pénzbe fogadós dolog,na mindegy ez tényleg dúrva,az ilyenek biztos csóró emberek.
No látod ez nekem is rejtéj!?

Viszont az valos volt,mikor kanyariven szembejött,az "én sávomba"!Mikor fent a parkoloban kérdöre vontam,azt mondta,hogy,hogy gondolom ezt,ök pénzre versenyeznek!No ezmondat a nekem betette a kaput!Inkább nem megyek arra!Dögöljön meg egyedül az ilyen,ne vigyen engem is magával!
Szivesen!
Jóóóó napot Mindenkinek!
szép napot mindenkinek!
Már voltam és tényleg van egy két őrült sőt nem is egy két,csak azt nem értem azon a szar úton hogy tudnak úgy menni.
Üdv motorosok!

Ha valakinek esetleg van elfekvőben tükör,vizhütő. első kerék tengelyel,bal oldali korm kapcsoló, akkor vevő lennék rá. Illetve ha tudna vki egy jó (olcsó) fényezőt ajánlani, akkor lekötelezne! Széles utat nektek!
Remélem jó volt a... ring !
Jóóó estét Mindenkinek!

Király volt!

Milka köszönöm az állítgatást, jó lett!
szép estét mindenkinek!
na mi a helyzet pályázók?
sehun egy kép?
http://www.indavideo.hu/video/...

Ez ötletes!Mivel nem érhat az ellenör,rendőr,stb. az autohoz!
Csak az a baj,nálunk letörölné a közeg,és felirná akkor is!
Csepptöltőt szeretnék venni!

Milyet érdemes?Persze megfizethető áron!Megfizethető=ingyé,esetleg fizetnek hogy elhozom
Ebben igazad van"máshol is vannak örültek"!

De nem csinálnak belöle pénzre menő versenyt,mint a Mátrában!
Köztudott"hatalmas" összegekbe fogadnak(motor,százezrek,stb)!És se istent,se embert nem figyelnek!No meg erröl tudnak a rend éber örei,és ök is kint vannak ilyenkor(trafi,igazoltatás,stb).No én az elöbb felsoroltak egyikéböl se kérek!10-éve még mi is kijártunk a Mátrába,és élveztük!Oszt már csak hétköznapokon,mára meg már egyszerüen nem megyek!
Ha annyira menni akarsz,ma lessz nyiltnap a ringen!Gyere oda!
Akkor erre azt mondom hogy mert máshol nincs motoros paradicsom máshol nem lehet veszélyes?Ez hülye felfogás.Máshol is vannak őrültek.
Megoldodott!

Köszönöm!
Hétvégén sose Mátrázunk!
Aranyszabály!
De már hétköbe se!Veszélyes!
Tittelett!
Hungaroring!
Találka kint mogyoródon 15.45-kor...
1,Menyus-Gabyca
2,Fiveurban
3,Mr.+Mr.-n


4,Busati
5,Pep
6,Maistear
Mi van , csak egy XX-es legény létezik? ( Mondjuk az jó nagy )