Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi.
ha érdekel, itt van ilyesmi: http://www.idomjavitas.hu
Igen!
De ez real time-ban meg ujrakezdési lehetőség nélkül!
Cső!

Köszi!
Hát először is kell 1 Barát aki otthon van ilyen témában és rá mered bizni az egyik legféltettebb kincsedet továbbá 1 LED forrás ami a megfelelő LED-et juttatja el neked.

Igy meglehet uszni olcsón!
Köszi!
Nem mentem még vele sötétbe, de nagyon kellemes fénye van, van aki használ ilyet és szerinte tökéletes.
Utánna néztem a szervízkönyvben és azt mondja, hogy
12V-1.7W izzó 4 db kell a müszerfalba.
üdv Lucián
Huuuuuuuuuuuuuuuu!

Már pirulokis! Remélem jot álmodtál!
Jo kérdéseid vannak!

Nemtudom!Az enyém már ledes!
Honda kereskedésben biztos megmondják!
Oh, hát akku nélkül valóban csak nyomogathatod .

Há Edinburgh-ba meg úgy fútt a szél, hogy itthon nincs semmi meló, ami meg van, az olyannyira nem fizet, hogy azért fülünk botját sem mozdítjuk. Ottan meg lösz meló és még fizetni is fognak érte... Ha nem, akkor majd írunk, hogy küldd értünk a magánrepcsidet, hogy haza tudjunk jönni
Álmodj kiránysrác

Lesz házunk, csak előbb milliomosok leszünk (fontban), és veszünk pár tengerparti viskót. Na, majd oda jöhettek

Egyébként Veled álmodtam, na meg a mociddal...
Mi ez maci? valami videójáték?
Cső mindenkinek! Nagyon szép az a műszerfal!Ha nem titok akkor megtudhatom mennyibe fájt ez neked?
Sziasztok
Naon csili a müsz falad, én is gond hasonlón, de sötétben mentél már vele, nem vakít el nagyon?
Okay,milyen izzók kellenek bele és hány db?
a "régi" izzos!

mindenhol!
Vannak azokis!
Hát... passz
Vagy full izzós, vagy olyan mint a mostani hogy csak a fordulatszámkijelző izzós a többi LED-es.
A régi is ledes?
Ilyen LED-esen!
Modjuk az izzókat is érdemes kicserélni LED-ekre, mert nem biztos hogy ugyanolyan szinben fog pompázni mint a LED!
Mondjuk ahhoz jobban bele kell mászni...
Hm,ezt se tudtam,nekem olyan halványnak tünik,azért akartam volna cserélni,de ha led-es akkor hagyom...
Van benne az is!
2-ő!
A fordulatszámmérőnél az világit!
Hali!

Az izzókat egyszerű, (2db) de a LED-eket forrasztani kell! nem mindegy hogy milyenre cseréled, mert esetleg nem világitja meg megfelelően vagy megvilágitja, de a számok nem látszanak, szóval oda kell erre is figyelni! Aszem 10 LED van benne kb...
optikai tuning nálam...http://www.idomjavitas.hu
...nem izzók vannak benne...