Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, meg tudod nézni tavasszal Törökbálinton vannak.

20 C fok Inkább 22-24 aztán gurulunk...
Hello Alex!
Remélem idén többször találkozunk( az a kipuffff hang )Megnézném a két amerikai vasat,meg Hring(előbb utóbb csak össze egyeztetünk).Esetleg 20 fok?
Mikor megyünk gurulni? Mondjuk Én még 18 C-foknál is fázom...
Erre is van megoldás!Milka Bá tudja a t.számom kérd el,szívesen segítek!
Jhaj!Minek ez a széthúzás má' megint!Tartsuk tiszteletbe egymást szerintem előrébb visz.Van aki motorozik -10 fokban is van aki csak +18-ban mindenkinek oka van miért így csinálja.Én elfogadom mind a 2 oldalt!Tiszteletem!
Aha értem! Kösz a jókivánságokat! Én csak arra akartam célozni hogy több emberről tudok aki nem papirkutya, és Ők is nyomják. Csak titkolják, mert a hozzád hasonló profik leszólják Őket. Az meg ,hogy családokat veszélyeztetnék!? Ha személyesen is ismernénk egymást simán lehülyéznélek minimum. Ha autóval közlekedsz szerintem jobban veszélyezteted a környezeted. Ennyi erővel ne menj az utcára! Ja és kövezd meg az összes motorosfutárt +postást is! És felhivnám a figyelmed, hogy a rutin NEM az évek után jön! Hanem a levezetett km-ek után.Mellesleg jegyezném meg hogy 20.éve motorozom aktivan. Szóval mielőtt Ti öregrókák elkezdenétek zöldfülüzni, asszem most több ember nevében irtam ezt. Mióta forumozok több jó embert is megismertem itt. És sok olyat is,akire nem is vagyok kiváncsi. Előbbiekkel eztán is fogom tartani a kapcsolatot,de ez a bályolgásosjópofizásosmindenkimindenkitjajdeszeret és közbe meg nyilván nem, ez valahogy nem az én stilusom. Ha valóban rutinos öregróka vagy akkor tudhatod, hogy a baj bárkivel, bármikor megtörténhet. Időjárástól, rutintól függetlenül. Én is igy fogok megdögleni tudom mióta motorozom. De gusztustalannak tartom, hogy igy probálsz lelkiismeretfurdalást kelteni másokban, azért mert Neked még hideg van. Én ezuttal el is köszönnék itt mindenkitől, és kivánok MINDENKINEK BALESETMENTES NYARAT. SZÉLES UTAT!
Üdv.
Juszt van a Tv1-en!

illetve volt!Most meg spektrum van!Meg aztán holnap melo!
akkor legalább teis tudsz menni turázni, a busásokkal
már megint mindenki eltünt?
Oksa!
Majd kapsz tolem egy ilyen Hondat
nekedis fánkosbácsi!
Ezért soha!

ne hüjülj mááááááááááááááá! ha nemlenne két autonk,énis nap,mint nap azzal járnék a telepre!
csak olyan jolesett egy kicsit odamondani neked!
jaa és atix83, boldog születés napot! (fékeddel kepcs)
Sziasztok
csokibáá érdekellne a fényező (is) majd felhijjak
a 2008 s XX modell még így is lehadja a busákat
upsz.....bocsika.
természetesen tisztelet mindnyájatoknak!
félreértettél...de azt hiszem amit kitaláltam....az sem kevésbé macerás.....
én olyanra gondoltam,hogy mozdulatonként fényképezni valamit,(pl bábu).majd mozivá konvertálni......
Na mentem készülödni aztán melózni! Jóóócakát mindenkinek!
Én inkább ugy mondanám, hogy nekünk még nem ment el az eszünk teljesen. Félre értés elkerülése végett, a 18 fokot én se biztos, hogy megvárom, de amit Te csinálsz az nagyfokú felelőtlenség és hülyeség!
Mert az ha csak Te maradsz ott (ne maradj senkinek nem kivánom) az a Te dolgod, de ha valakinek ebből baja származik... esetleg 1 család életét teheted tönkre.

Mindemellett legyen szerencséd, és maradj mindig ugy rajta ahogy Te szeretnéd... (gumis fele alul!)
Vagy csak nem mondják , nehogy leszólja valaki
Őket a fórumon. . .
Jóóóó estét Mindenkinek!
szia gyerek!

Mivan jöttél apudnak erösitésnek? egyébként jovolt téged ujra látni szombaton!
mert vannak olyanok,akiknek még megvan a maradék eszük!
Sziasztok!

Hat nagyon szuper a 2008-as Honda 1100XX