Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én átveszem, felragasztom, azt hadd röhögjenek rajtam a Busások
Jóóó napot Mindenkinek!
Srácok!

Vigye mán el valaki!ugytudom többen szeretnének idén motort fényeztetni!

Elado lett,kettö darab gyári oldalidom matrica!Ha valakit érdekel!
Én megrendeltem,de a fényezötöl,meg ugy kaptam vissza az idomokat,hogy már rajta voltak a matricák!
szoval ha kell valakinek,átadnám!
Holis melengetsz engem?

Megaztán ha tényleg igy van,leszek én Milkábol,kigyo!
Az eddigi infokat köszönöm, minden jót!
Apa, nem jól látod a helyzetet... Én csak kígyót melengetek a keblemen, vagy én vagyok a kígyó, vagymi... De hisz tudod, hogy nem is szeretem a Hondákat! (A két millát a tegnap megadott bankszámlaszámra utalhatod)

Ui.: ha négyet utalsz, a Busa fórumon fogok írogatni és Suzukis leszek.
Hello!
Esetleg ajánlanám a Bridgestone BT 021-et nekem most az van,úgy 10 ezer körül elmegy ez túra sport,de én voltam vele Hringen is.
Tölük lehet tanulni vérberi profi a srác....
http://auto.indavideo.hu/video...
Tudom ,..- te Continentál párti vagy!
pontosan!
Pedig nem fog sajnos 5-6e km-nél többet...
Ennyiért max. 1 db dobot szoktak adni, nemhogy egy rendszert!4
Navégre előkerültél! Már azthittem(tük) végképp megharagudtál!
Most nekem is Michelin van igaz nem 2CT hanem csak a sima Pilot Power -ezzel is megvagyok elégedve. Bár vannak fönntartásaim a Michelinnel szemben is .
Ezt a két tipust tudnám olcsón (viszonylag) megszerezni, Ja és ami a fő , hogy ne csak 4-5000 km bírjon!
Te!

vigyázz,mikor,kinek, helyeselsz!
No comment!
Legalább e gyereknek van esze,hamár az öregjének nincs!
Komolyan mondom, tiszta szégyen, hogy a gyerek az XX fórumon írogat
Ez qrva jó ár!
Csumi sanyi!
Nem fogod megbánni ha kipróbálod!
Én mind a két gumát használtam. Szerintem a pirelli verhetetlen!
(utcán) Nagyon hamar melegszik, és mindig érzed mikor mit müvel. Nekem ez vált be a legeslegjobban!
Van -e valakinek Pirelli Diablo Corsa 3-al tapasztalata XX-en. Jobb -e mint a Michelin Pilot Power 2CT. E KÉT GUMI KÖZÖTT GONDOLKODOM!
Hali mindenkinek!
Tegnap este adtak fel egy hírdetést itt a sportmotor -kipufogók rovatban- egy komplett XX rendszert 35 pénzért. Nézd meg!http://www.kepesmotor.hu/kipuf....
Oksa lány!
Szia szottyos-hotdog-adogató!

Jó, írogatok sűrűbben, csak most megyek, eltemetjük dédimet (fater mamáját), aztán ha az URAM másképp nem rendelkezik, ide esz a fene a gép elé .

Szép napot mindenkinek!