Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keress rá a veterán és a tesz vesz. ott láttam kipufogó dobokat. hátha van leömlő is. meg keress visszább a forumon mert pár nappal ezelött valaki tett fel egy xx bontó tel számát.
http://www.vatera.hu/honda_cbr...
Ciao!
Én voltam velük (ha megnézitek a képeket) Murauban & Bledben!Profi volt a szervezés,de 100-120Km/h-val mennek és 1 XX-el az karcsú nagyon! Az adatlapomon a kép is ott készült.
ÜDV Jocikirály! Sajnos nem egészen erről van szó, ugyanis úgy vettem a gépet hogy levágták behegesztették összegányolták a gyári leömlőt tehát abból csináltak házilag 4-2-1 -et ami sztem nem túl egészséges. Szóval ezért is keresek gyári leömlőt mert érződik is rajta egy kis teljesítmény vesztés (mivel az egyik oldal le van vakolva) Úgyhogy kérlek benneteket SOS segítsetek rajtam vmi ötlettel.
szerintem az ilyen(szervezzünk be másokat turák) arrol szolnak,hogy a saját pénztárcájukon könnyitsenek valamelyest!
Ha nem erröl szol,akkor bocsánat!De gyanus,hogy mértis akarna bár
kiis,nyakába venni idegen,ismeretlen embereket?!Ráadásul minél nagyobb a létszám,annál zürösebb eggyütt gurulni(tapasztalat).Én a külföldi(álltalában egyhetes turáimra),csak kiprobált,rég ismert emberekkel megyek,és max 7-8 motor!
Ez így van , a saját túránál nincs jobb! Na meg jóval olcsóbb mint ez(ha kell)!
Hát?!

Én inkább maradok az álltalam(lunk) szervezett turáknál4Igyis teli már a naptár!Meg én ugyvagyok vele,cipelem a sdalyát motyomat,és akkor biztos mindig ottvan velem!
Jóestét mindenkinek!
Most találtam ezt, hátha valakit érdekel, szerintem egy kicsit drágák!http://www.rhinotours.hu/
tisztelet.
ha a 4.-1 be dolgodat akarod lecserélni,akkor esetleg cserélhetünk.....
és végre egy igazi piros madár
RAFTINGOSOK FIGYELEM!

Kérnék mindenkit másszon át a forumomra,és irja be kér-e félpanziot(ha igen mennyi före),és a szállást jelöljétek be8milyet szeretnétek)!

köszönöm!
szivesen!
Óh már meg is van, ezer köszönet. Üdv
Budapesten csak egy hely van(ahogy én tudom)ahol forgalmazzák!

XIX.-ker üllöi ut 206
OkOk, köszi Milka de konkrétan melyik boltra gondoltál?
MRA!

Mindenféle van nekik!
Sziasztok! Szerintetek hol találok "bubi" plexit (vagy kicsit túrásabbat a gyárinál) XX-hez, illetve kipuff. leömlőt (4-2-2). Előre is köszönöm.
Srácok!

Elado lett,kettö darab gyári oldalidom matrica!Ha valakit érdekel!
Én megrendeltem,de a fényezötöl,meg ugy kaptam vissza az idomokat,hogy már rajta voltak a matricák!
szoval ha kell valakinek,átadnám!
Sziasztok!

Ha lehet, akkor szívesen csatlakoznánk mi is asszonypajtimmal, legalább végre megismernénk a csapatot!

Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö
rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G
abyca
4)Fiveurban tavaly sem volt nyitva a lángosos
5)Herci + Andi
6)Zorró
7)Biri+Biriné
8)Andrew + Lívi
9)Atix 83
10) Hubi + Ani
11)Gábor XX
Sziasztok!

Ha lehet, akkor szívesen csatlakoznánk mi is asszonypajtimmal, legalább végre megismernénk a csapatot!

Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaörs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+Gabyca
4)Fiveurban tavaly sem volt nyitva a lángosos
5)Herci + Andi
6)Zorró
7)Biri+Biriné
8)Andrew + Lívi
9)Atix 83
10) Hubi + Ani
11)
Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö
rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G
abyca
4)Fiveurban
5)Zorro
6)Atix
7) GáborXX
8) Hubi + Ani
9)?
Ja!
Csak kibökte a szemem a sok elérhetőséged között!
De megtaláltam az email címed és küldtem!
Majd ki nyomozom,de szerintem ua.
Szerintem a mienk a Mc melleti,az hanyadik,1,2,?
Alex!

Hova küldjem a telszámot?
Mert próbáltalak hívni csak gondolom külföldiában vagy!?
A nevek között sok kedves ismerős van, én lehet beugrom elötte dumálni egy kicsit!
De azt hiszem ez a benzinkút nem ugyanaz ami a sportmotoron szervezetetté, mert a motorozz találka az első benzinkút és mi a másodikan szoktunk találkozni!
sok jo ember kishelyenis elfér!