Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó XX-esek Fel hivom a figyelmet hogy mi is ezen a napon és ebben az idöben szerveztünk ide találkozot Igy remélem hogy össze futok sok jóóóóóó cimborával
http://motorozz.hu/main.pl?men...
szépjoreggelt mindenkinek!
ugye nem motoroztál ilyenkor?
olyan botrányt csinálok belőle...
Szia Zorro!

Telszámodat küld el nekem..
jóccakát!
én most értem haza.
joccakát mindenkinek...
Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö




rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G




abyca
4)Fiveurban
5)Zorro
6)Atix
7) GáborXX
EGYET ÉRTEK!
úGY hogy kötelező maradnod.....
ki így ki úgy.....
várunk vissza....
helyes!
Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö



rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G



abyca
4)Fiveurban
5)Zorro
6)Atix
tiszteletem az uraknak.
Vita ügyben én is hozzáfűznék valamit......
Én nem motorozom fagypont körüli időben......sőt...sokáig nem motoroztam nyáron sem....
viszont amikor valaki jószándékúlag felhivja a figyelmemet valamire,még ha nem is értek vele egyet,mert úgy gondolom,hogy én jobban
tudom.....
nos én akkor is megtisztelem figyelmemmel a hozzám szólót......
Nem maradt más hátra,minthogy én is balasetmentes kilómétereket kivánjak mindenkinek.
Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö


rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G


abyca
4)Fiveurban
5)Zorro
Na gyermekeim!

Kitalálltuk,hogy 03.15.-én csinálljunk egy évadnyito gurulást!
Természetesen csakis akkor ha joidö lessz!Mondjuk15-16-fok,napsütés!
Talállkahely:Budaö

rs Agip kut(kifelé menö oldalon) 10.00-kor!
utvonal:Budaörs-Velence( 70-es uton) Velencén lángosoznánk ha nyitva találljuk.Onnan Sz.Fehérvár-Bicske-és haza!
A temporol irnék,mivel ez az utobbi idöben állandoan konfliktus forrása volt!
Városon kivül 150km(+/-10Km)városon belül 70km!
Ezt kérem mindenki vegye tudomásul,mivel senkirese fogunk várni,a sebesség miatt!
1)Milka+Milkáné
2)Mister+Misterné
3)Menya+G

abyca
4)Fiveurban
5)
Ja, tényleg! Sziasztok!
Na majd Én!
Maistear kollégával ha 2x találkoztam, Atix-al meg még sosem, de nesztek: HÜLYÉK VAGYTOK!
Már ide is beköszönt ami annyi más topicba, az elvonási tünet!
Vezessétek le az asszonyon. Az esti sport jót tesz a testnek, és ápolja a lelket is! További szép napot!
Egyébként jóóóóó napot mindenkinek!
Atix!

Igazából Meszi értette meg hogy miért és mit is irtam... bár nem vitatkozni akartam.
A jókívánságokat szivesen! Én meg arra akartam célozni, hogy a papirkutya megközelitést lehet más szemszögből is nézni!
Bizonyára több olyan ember is van aki szintén nyomja télen nyáron a motorozást, én is ismerek párat, és nekik is elmondtam a véleményemet ezzel kapcsolatban, nekik inkább féltésből neked inkább figyelmeztetésül, figyelem felhivásként.
A hozzám hasonlók egyáltalán nem profik, ugyis mondhatnám, hogy inkább kezdők ugyanis én kezdőnek számitok a motorozás terén, és nem leszólom őket, (hanem jóindulatúan próbálom figyelmeztetni hogy vigyázzon az életére és máséra is) és mégis alapvető dolgokkal tiszbában vagyok.
Igen sajnos családokat családtagokat veszélyeztetünk mindannyian akik résztveszünk a közlekedésben. Aki hidegben nagymotorral az különösen, hiszen nincs megfelelő tapadás stb. de ezt bizonyára Te is tudod, hiszen 20 éve aktivan motorozol.
Ha személyesen ismernénk egymást és lehülyéznél, bizonyára jól kiröhögnélek az a minimum.
Ez hogy autóval jobban veszélyezteted a környezetedet ilyen időben mint motoron, meg ki se menj akkor az utcára szerintem nevetséges...
A motoros futár nem feltétlenül nagymotorral megy, és hidd el neki is lehet elég baja ha 30nál eltaknyol...
A rutin meg a kilóméterekkel egyetértek veled, viszont nem szoktam \"bájologni\" sem veled sem mással. A véleményemet irtam le, és ha belegondolsz akkor még neked akartam jót....
Mint korábban irtam nem vagyok rutinos öreg róka, de azt tudom hogy bármi bárkivel bármikor bárhol megtörténhet, de ha lehet nem hivom ki magam ellen a sorsot a kelleténél jobban. Nem azért nem motorozok mert fázok, hanem mert ezeket a gépeket gumikat nem arra tervezték hogy +5 és attól kisebb hömérsékleten menjenek velük föleg latyakban hóban esetleg fagypont alatt. (Szerintem)
Nem próbálok benned lelkiismeretfurdalást kelteni, mert nem vagyok irigy se rád se másra azért mert ilyenkor motorozik igazából lesz***m csak gondoltam ha nem muszáj ne dögölj meg se Te se más!
Az elköszönésedhez csak annyit fűznék hozzá ha valóban igy gondolkodsz, hogy nagyon sok csapatból, forumról el fogsz köszönni, ha valakinek nem egyezik a véleménye a tiéddel, és ezt le is meri irni Te meg megsértődsz Rá...

Én is kivánok Neked BALESETMENTES NYARAT, ÉS SZÉLES UTAT!

Részemről a vitát lezártam.
Most olvasom mi történik,mig kiteszem a lábam!

Gyerekek ne civakodjatok!Nem éri meg,és semmiértelme!
Szerintem mindenkinek van jobb dolga(gondja),mint itt egymásnak esni!
Szia lány!

Szebb a feleségem?!Pedig ö szottyos hotdogot se adott neked!
Irogass sürübben!
ezek a piloták!?

Én 18-fokban már kitolom a gépet!
Szeja Milka papa!

Nem kell apának erősítés, mert ő szép, okos, ügyes és erős (no és ő ad pénzt, ha kell ).
Tíged is jó vót látnya, de azé a feleséged szebb látvány vót ám ...
Viccet félretéve, örültem nektek nagyon, de sajnos most sokáig nem talizunk...
Szép napot mindenkinek !
Ha megengeditek én is hozzászólnék a téli- nyári motorozósdihoz!
Ez fóleg Atix 83 neked szól! Úgyértettem ki az elköszönésedböl hogy már nem akarsz itt fórumozni ami igazán kár lenne . Már csak azért is mert egy olyan embernek ismertelek meg - írásaid alapján- hogy amit gondolsz azt ki is mondod , írod.
Szerintem 1-2 embe véleménye ne változtasson a te motoros szokásaidon -mit , hogy és mikor teszeL.
Én sem motorozok télen és ezért is írígylem azokat akik télen is ezt teszik.
A lényeg mindig is az legyen hogy a gumis fele legyen alul!Baleset történhet veled bármikor-nem időjárás függő!
Remélem én értettem félre az utolsó hozzászólásod elköszönését!
OH, DE JO LENNE nálunk is ilyen idő kedves kollega....

de minket ez se zavart...
nézd vissza 3 -4 oldalt Alex jo képeket csináltunk.
Mizujs veled?
Sziasztok!
Kedves atix83!
Megengeded vagy sem volna egy pár megjegyzésem a vitatkozásotokra. Van egy mondatod, hogy nem az évek számítanak hanem a megtett km. Ebben egyetértek veled. A korodból kifolyólag gondolom nem több százezer km-t vezettél kétkeréken! (egyébként ha nem titok éves szinten mi az a km)És mielőtt vissza kérdeznél én évi 15000-20000km kb. És mégis megtörtént a baj. A vitatkozó partnered csak figyelmeztetni akart.(szerintem) Szép dolog a védekezés, de csak a saját nevedben tegyed. Kívánom, hogy soha ne legyen baj velünk, .s ne szívd mellre ha valakinek más a véleménye a hidegben való motorozásról. Egyébként én is motorozom már 4-8 fokban, csak óvatosan. Széles utat jó motorozást (hátvégén lehet gyűrni a kilométereket plusz 10fok várható VÉGRE.)