Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint esik, reggel megint hólapátolás! Saroktelek! De vasárnapra megvan az új aksim, juj de ócsón!
Mit hallottatok, idén lesz tavasz is meg nyár, vagy valami.....
nincs mit!
Sziasztok!
GIVI dobozszett Konzoltartókal nem tud valaki XX -hez?
Köszönöm!
Már csak jövöhéten!

de itt a szám:06-1-2915555(zsolt).Teis feltudod hovni,és akkor rövidre van zárva!
Milka.
Megkérdeznéd nekem, csak a cbr feliratot? Azt a dombornyomottat!?
Lehet az is olcsóbb lett azóta, hogy Én kerestem.
Még hívhatlak!
Még kettöis kijön a klédböl!

A maradék nekem jatt!
Ja nemhivtál a méretek miatt(faház).
Akkor én is rendelek egyet!
A gyári fényezésnél nincs bele lakkozva a matrica,csak a tank oldalán a honda embléma!
No most hivtam Hondásomat(szallerbeck),és képzeljétek a gyári matrica 7500ft!
Gyorsasn megis rendeltem!
Igen? ..sebaj,,énekem már nemszámít,,hajtottam eleget,,lényewg hogy megvan....csak egy a baj vele,,hogy lakkzáskor picit felhójagzik a matrica,""jobban csak az XX"",,de azzal a szépséghibával elmegy....
Akkor drága!

a gyári 17.000FT!
Na gyermekeim!

Hátha valakinek szüksége lenne albérletre!

Kiado lett egy 58-nm lakás,Budafokon a Háros utcában!2szoba+egy félszoba.Egy harámemeletes ház,legfelsö szintjén,gyönyörü panorámámval(gellérthegytöl.Százhalombattáig minden beláthato)
A lényeg a lakás havi bérleti dija:70.000Ft+ rezsi.Kaukcio két honap!
A rezsi havi 25.000-ft kötül van,mivel a háznak saját kazánja van.
Ja igen telljesen bevan rendezve(tv,mikro,mosogép,hütö,butor,stb).
Szoval ha valakinél albérletet kerersnek,akkor szoljatok létszives!
A srác a nyugatihoz közel lakik,,a Podmanicky utcában,,,,......Árban ez a legolcsóbb,,,6500ft..Mert van egy veszprémi cég,,az 27 000.ért csinélja,,a gyáriak meg valami 50 felett vanak...
hát van egy martonvásári fickó aki csinálja,,,és a fia pesten lakik,,és őhozzá ellehet menni érte,,,
Nagyon szép!

Énis a fényezöre várok!Matricát hol csináltattad?
Szeva atix,,,,köszi..igyeketem jó színt választani..
Brááávóó!
Teccik! Nomeg a szine is patent!
Hát a kőfelverődés is,,,meg a tartály is karcos volt,,meg hát ugy döntöttem,,hogy egy kis pénzt beleteszek,,mostmár szíp lewszzz..
Nálam is haver intézi az ilyet!
Miért fényezed? Törés? Vagy, csak úgy?
Én is agyalok rajta, a kőfelverődések miatt.
..Kösz..Hát a haver fest,,és őbenne volt minden reményem.. ...De még egypár hétig zgyse leszz öszerakva,,akkora itt a hó,,hogy,,,ráérünk még mocizni,,nemsietek vele sehova..Majd áprilistól,,ha már ténleg 15 fok felet leszza hőmérő higanyszála...
Szép lett nagyon, gratula!
Hali mindenki..Kis bekukk,,,most értem haza melóból,,de 6 ra menek viszza éjelre,,gondoltam bekukk...Hát már jólenne képet is felraknom a mociról mien let,,de nemtudom öszzerakni még,,mert a gumikra várok,,most kerekek nélkül áll a meleg garázsban..De azért küldökm egy kis ízelítőt az eggyik spojlerről,,ien lett...
na szépjooooonapot mindenkinek!