Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kollégák!

Valaki lefotózná illetve lemérné azt a 2 csavart ami hátra megy a kapaszkodóhoz.Ugyanis az enyémhez nincsenek meg csak konzollal együtt,az meg túl hosszú konzol nélkül...
Ha tudod,mond meg!

tököm-faszom kivan a cigányokkal!Meg már másokéis szerintem!
Egy ismerősöm másolta fel az iwiw üzifalára!
Hidd el én is szivesen válaszolnék rá, de majd inkább
személyesen!
sajna tudom kinek az irása. Azt is tudom nem idevaló téma, de nem birtam . . . . .
Hol találtad ezt?

szivesen válaszolnék neki!
Egy icinyke-picinyke észrevétel!

Ha ök a CIGÁNYOK leszenek többségben,ki fogja öket eltartani?
Most találtam
Mindenki gondoljon amit szeretne...

"Én roma vagyok. Főiskolára járok. A következő a véleményem.
Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban.
Már késő ! Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban. Ma már nem akarunk magyarok lenni. Volt idő amikor még azzá szerettünk
volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint látható mi sokkal gyorsabban fejlődünk mint a magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben
az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk. Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt
Néhány évtized, és mi leszünk a többség. Nem fenyegetőzni akarok ezzel, csak megállapítom mint tényt. Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi cigányok és magyarok. Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a
cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk, és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog
történni. Lassan,és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi, vigyázunk majd a magyar kissebbségre. Adunk nekik munkát a saját országunkban.
Európa, és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz,hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy
mindez így legyen. Annyi nép eltünt már a történelem során amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A magyarokat sem fogja megsiratni
senki. Miképpen a magyarok sem siratták meg a besenyőket annak idején.
Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen. Nem csak a jelen, de már jövő is determinált ebben az irányban. béke veletek..."

megkell hagyni,rém ronda!
Szép,szép...
Szép a színe!
Hy all.
Amúgy biztos nem hülyeség, de 32 darab ezres?
Sziasztok!
Ha esetleg érdekel vkit egy kedvező vétel:
2005-ös magyarországi, vezetett szervízkönyv, 22ekm, új gumik és láncszett (szlával). Elég sürgős azért ennyi az ára. Ár: 1,39mft
Érd: 20/3508433
Ez igen!
Sziasztok!
Nincs itt senki?
Megint csak vissza olvasok 1 kicsit, mi volt.
Na további jooooooooooéjt!

Mentem tente!
Akkor oksa!

mostmárcsak legyen idöm!
ezekután is szivesen látunk.......
meg holnap jön fánk is.......frisss finom fánk.........sóóóóóóóóóóók.......rengeteg...
..fánk....
Te most kivel vagy?

Pedig ugy gondoltam,holnap benézek! de ezekután?
tisztelet
kávé az csoki bácsi amit nálam szoktál inni és a saját kanaladdal kavargatod......
egy kis ismerösöm,anyagi mélypontra jutott!

ezért megvállni kényszerül, az asztali DVD irojátol!
Tipus:Sony RDR-HX650.160-gigás vinyo van benne!Ö 102.000-ért vette másfél éve!Most 75.000Ft.Még másfél év gari van rajta!Hibátlan a készülék!
Ára:40.000FT
Ha valakit érdekel,hivjon!
ez joooooooooooo!
Üdv mindenkinek!

A cigánykérdésre három alternatíva merült fel. A mezőgazdasági, a militarista és a sportszerű.
A mezőgazdasági: Egy réteg cigány, egy réteg föld.
A militarista: Egy sor cigány, egy sortűz.
A sportszerű: Barátságos vízipóló mérkőzés kiírása, fehér sapkában a cigányok, fekete sapkában a krokodilok.

Ezt nem hagyhattam ki!
Persze-persze, aki intravenasan issza, nem tudja mi az a KV?