Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen!
Bár nekem ma van!
az én sem mondom, hogy nőlj nagyra mert ezt már megtetted, de Isten éltessen!

Ja és alma együttest kötelező végig nézni!
Úgy hallottam,tegnap valakinek szülinapja volt.Isten éltessen!
http://egyszervolt.hu/3d/almen...
Zorró!

Ez 5 azaz öt pont volt!
Milka Figyelmébe:

=1&s[]=1]link
link
link

Ha egyik sem akkor Őt hívd bár nem pesti és nagyon régen hivtam ugyhogy a szám nembiztos hogy él még: Csorba József 70/635-66-21 Egyszer vásároltam nála és görgöztettem is nagyon korrekt volt nem biztos hogy emlékszik már rám. Esetleg emlitsd meg a Passat kombit Merci felnikkel ugy lehet eszébe jutok!
, , , , ,
hagyd, megint becefrézett ásás közben!
Hát miből gondolod hogy én tudok neked gumit szerezni? ---persze minden lehet,,de nemértem,,,ténleg.......amugy az email címem...lipibiker@cirtomail.hu.......tel számot is adhatok,,de mivel én ugye Szlovákiából vagyok,,,ha gondolod......
no most lépek!

8-felé jövök(fenyegetés)
Reméljük igazad lessz!

bár az én vasam,még kéthétig biztos darabokba lessz!Az már drága lenne,ha sietettném a fényezöt!
hát az ut szélén még azért van kis hó dobogókőn,,,meg aztánd köd akkora....uhhhhh..tegnap éjjel jöttem haza pestről,,aztánd faszomig se láttamm,,olyan köd volt....nah és pár motorost is láttam pesten éjjel,,olyan 1-óra volt----nemsemi....hát én biztos nem ülnék rá,,,ha mesztelen lányok várnának az utca végén is,,,,majd bejönnek ők ha fáznak
Email,no meg telefon(ha lehet mobil)!

a lényeg.kéne nekem egy garnitura(4db) nyári 205/50/15-ös guma!Csak uj érdekel!Nemkell hogy márkás legyen,inkább olcso!
De itt az én számom,ha igy jobb:06-30-9446636
na vagyok....bocsi ,,,vendégem jött,,,---miért keriztél milka?,...mien gumi ügyben?rég voltam már itt,,meg gépnél,,,sokat vagyok doliba,,......elérhetőség kell?..email,,vagy msn?
ja, most jön még a nyár jövőhéttől!
no:) itt a nyár
dehogynem!
jó pénzért mindent
Te valami emós vagy ugye Gábor!

Én is mentem!
Dobogókön már nincs hó!
Még kérdéses!
Itt nálunk a sarkon,nem akarsz rendet tenni?
feb 15 valaki ring?
nem vagyok satnya elkorcsosult, úgynevezett férfi, de inkább anorexiás giliszta homoxexuális beütésel, mint a legtöbb mostani un. férfi....
inkább edzek 110kg felett vagyok, és kicsinyke kis kerületünkbe rendet teszek...

bár ki igy, ki úgy látja ezt a dolgot.
Lipibiker!

Jelentkeznél?