Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen bőszavúak vagyunk ma!
Nem!

az elektronika közbeszolna!
Tegyé má fel képet !
Hamá magadról nem , akkor legalább a csajodról!
nemjo helyen keresgettél!
Kösz Atix..Hát ezt én is néztem már,,és aszzem a jövő héten el is menek arrafele,,ugyis készülök a shox-ba,,az meg utba esik...
Nem sikerült! Talán most!
http://www.sportmotor.hu/motor...
Milka!

Te tudsz ilyet a MAN-nal!?
komoly
Dehát rá van rajzolva, hogy ez
busa-olaj!
Neked xx-olaj kell!
Na majd későbbet,vagy estefelé leszek...Van kis dolimm..Ja!Egy kérdés...Használ már valaki ijen olajat?Vélemény?Nekem ien volt benne mikor megvettem,,de már nememlékszek mien... ..előre is köszönöm..
Köszi..Hát olyan 60 000-körül leszz...De még nemakarom mindjárt öszzerakni,,,előszzör felrakom az új gumikat,,aztánd ugy hogy az öszzkép is jólegyen..
Szerintem a tied igy is szupersexi!
Már az xx-ed!
Mennyié fényezik?
Hali minden XX-es és motoros társam..Pár napja már nemvoltam,,nemsok időm van mostanában...Ezért most is beköszönök kicsit,,aztánd van kis dolim..Még az XX-mindég csupaszka,,várom a ruháját ami jövő hétre lesz meg ..A nő ruha nékül,,és szép is , ,,de az XX-az ugy szép ha felvan öltöztetve
Aszitted!
Nekem mikor generátorproblémám vót
hittam énmámindenkit. Senki nem tud semmit!
Elvileg vidd be a vasat+ az alkatrészt a szervizbe és majd kiderül!
Ha nem jó akkor meg nagyon szivesen megrendelik neked méregdrágán!(persze újan) De egyértelmüen nem tudtak segiteni sehol!(legalábbis szakszervizbe)
Elméletileg nincs!

Mert csupa olyat válltoztattakmami ilyesmit nem érint!De egyszerü!Hondát felhivod,és elmondják!
De csak akkor ha nincs feleséged,mert akkor jön otthonrol minden(vasalo,hajszárito,stb)!
Oksa!
Igaz hogy arra felétek még
a láncot is zsirozzák?
.
Ott?! Náluk csak a láncsprayt szoktam venni, Gabi jó arc de csak rendelésre vannak cuccok, raktáron szinte semmi, akkor meg inkább házhoz hozatom!
Kardos Gábor!
Jókai 63
Tisztelt Sport Motor!Kedves Motoros Társaim!
Szerveztünk már néhány sikeres összejövetelt,amit talán még idén is,mint jeleztétek,kérdeztétek elvártok már a Mister Pár-tól!
Ím,e a statisztika után megszületett terv!
2009.02.21.RETRO BULI!
Nem szeretnénk idén ismét farsangot csinálni,hiszen hogyan is múlhatnánk felül a tavalyi rengeteg csodás,fantasztikus jelmez variációkat!
Mellette figyelembe véve a gazdasági helyzetet,ami elég ........
Arra gondoltunk,hogy az idei farsang helyett RETRO BULI lesz!
Ez azt takarná,hogy olcsosítanánk az összejövetel/fő árát ami ilyenkor adódik a helyszínbérlet,+költség,és étel-ital árából.
Keresünk egy helyszínt,és sima Retró zsíros-vajas-lekvároskenyér+amit még szeretnétek/normális keretek közt/
Ezen a BULIN lenne Kihirdetve a Valentin Napi Pályázat nyertesei névsora,és itt díjaznánk az első 3 helyezettet is,és remélem,hogy megtudom nyerni a Sport Motort is ismét,hogy beszálljon valami csekélységgel,úgy,mint 2007 év vége elött éve,ahol halálosan ledöbbentünk a gálánságuktól,és még azóta is csak jóérzés fog el,ha visszaemlékszem ezekre a pillanatokra,hogy HÉVÍZ A BULI!
Linkelés,és jelentkezés,csak a Hayabusa topikban,hogy senki se maradjon ki!
Tervezett résztvevők:
1-Mr.+Mr-né
2- Fiveurbán és a negyven.....
3- Menyus+Gabyca
4- Herci & Andi
5-Milka+Milkáné+Kismilka
6-Biri+Biriné
7-?
Hol?
Jó reggelt márkatársak!
Márcsak 25óra. . .