Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Joool döntöttél, gratula az "uj" géphez, sok balesetmentes km t, kivánok
viccc nem csak ennek az egynek ennyi az ára különleges darab
felemeled a tankot
Szia
Ez most csak vicc ugyi, mert h nem akkor sajna sztem sokáig fogod hirdetni, és kár h elkell adnod
SZEVASZTOK XX-ESEK! a cb1.3 mast cseréltem le xx-re már 4000 km van bene. NEM BÁNTAM MEG! nagyon super a gép! pont az van bene ami az 1,3 - bol hiányzott. a csutka kormány semmivel se kényelmetleneb mint a naketté . pedig evvel riogattak ,mit akarsz 50-éves fejel !
én most téliesitettem a gépet , szeretném kitisztitani a levegö szüröt! ha valaki tudja hogy lehet könyen hozzáférni , megköszöném a tanácsot!
ÖREGMOTOROS.
Van fönt egy drága xx a hirdetések között szép mi ,ennyit meg ér !
kipufogót szettem volna rá de már lemondtam róla minek városban nem menőzök ,utána meg ha nagyon megyek úgysem hallom máshaja azért meg nem veszekrá hogy más élvezze gyárival szép hangja van szeretem olyan szép
oké
Nem!

112-fokos!

Gyári hiba!Alulvannak hütve!Ne törödj vele!Én jeleztem a Hondáéknál,és azt mondták,hogy 120-ig elmehet!Addig még sose ment el!
Halihó!
Ezeket találtam:
www.bikerpiac.hu
www.bazismotor.hu
Ezekné
l viszont nincs az az ultrakönnyű amit keresel! Csak amit José mutatott ott van!
szép napot mindenkinek.
estét
szép esteét. kerestél csokibácsi?
Úgy legyen, joooo éjt.
de az ennyim csak az ennyim a lány örökre
Hát azt igy én már nem tom, de h nem publikus, semmi gond.
akkor is szééééép
hát ez 1101000 akkor nem jó tipeltetek
Akkor sztem tudom meik az, itt is hirdette a srác, végul is mennyibe állt meg mert a képek alapján
mindegyikünk 4-5 százezerre tippelt?
igen fejidom lámpa ... pár aproság de még mindene az eredeti xd
akkor az r1-es haveromé is
törött volt?
kössz a tied is szép én sérülten vettem 2008 02 havi 7320 km vettem
Sajna köztudott, h az XX alulvan hütve, ez az egy hibája van...
Amugy nagyon szép a mocid, én is ilyenszinüt, v bordót akartam venni, de ebbe az évj nem volt
vigyi magadra, meg a mocira is
mikor meg állok abban a pillanatban 104 fokos tietek is?