Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állofüttés van!

Csak a MAN-ba! A fullosságot nem Mercedes mércével mértem,hanem átlagossal!Mivel áz ára az autonakis átlagos!Söt átlag alatti!Automata lett volna,de kivan tiltva mint a kombi,stb.asszony mondta nemlehet!És én ugye mint kedves (és megfélemlitett) férj bolintottam!
szép estét.
Fullos?
Akkor az állófűtés a tolatóradar az automata váltó hol van? - csak hogy egy pár extrát soroljak -
Ja még valami!

Nem csere,mert nem adták mewg azt a pénzt a nexiáért amit gondoltam!ugyhoghy marad a nexia(nekem bejárni a telepre),és lessz egy Sziiiiiiiip auto flancolni!
Te vigyázz mit te mondassz pici száddal!

Méghogy nem fullos!Mért,a bör nálam, nemtartozik a fullhoz4A többi meg benne van4Söt!Még olyanis amit felse soriltak!például gyári blutos kihangosittoszett!
magyar papirral kb 1998 ast olyan 1mill, de papir nelkul talan 7-8 szaz... de szuper jo gepek
Akkor jól emlékeztem hogy itt a fórumon is előkerült nem rég...
Hogy mérik mostanában ezeket?
Szép autó jó autó, remélem összejön a csere.
1 Dolog azért van: koránt sem fullos, de a lényeg, hogy Neked tetszik, és tudja amit szeretnél!
Jó estét Mindenkinek!
nem reg olyan honapja
Köszi!
Majd teszek rola hogy legyen!

Persze puszta joszándékbol,hogy vissza kapd az 5-rugodat!
Én nem hiszem hogy megkapom 10-éve nincs kapcsolatom velük!
Nembaj!

Majd az APEH tesz rola,mikor visszaküldik az 5.000-ft-ét!Majd mehetünk vagyonosodási vizsgálatra,honnan volt 5.000-ft-énk!
De én olyan gazdag vagyok, hogy öreg angol autóval járok!
Hátha most!


http://www.hasznaltauto.hu/2538465
Ittvan részletesebben!

http://www.hasznaltauto.hu/2538465_d
aewoo_nubira_2004
4 a szerencse számom...
Egyébként ha már igy csemegézünk rajta!

Mutassatok még egy autot,ami 1.200.000-be fáj,2004-es,és fullos!Én már fél éve nézegetem a hirdetéseket,és ilyen áron nincs ilyen fiatal,és ilyen felszreltségbe!
Az elsö daewoomtol énis fáztam mikor vettem.De hamar rájöttem,kinyirhatatlan szerkezet.Legalábbis nekem 10-év alatt nemsikerült,pedig kapott rendesen!178.000-km van a mostaniban,és semmi olajfogyás,futömü még a gyári4Értem ezalatt,még egy gömbfejetse kellett cserélni(ja cvsak ugy megemlitem (Pesten használljuk).Féket tavaly cseréltünk rajta kompletten,oszt ennyi!Ja meg tavaly lefekütt a generátor!
Tehát mindenkinek kivánom,hogy ennyit költsön az autojára mint én,bármilyen tipusuis legyen az!
Kettöt lehuztam!
Hoppsza beálltál Gabitata mögé a kapoloklistában egy hatossal!

egyébként mindenkinek azt kivánom,annyit költsön az autojára 10-év alatt,amennyit ébn költöttem a daewoo nexiámra!kb.60.000-ft!aki ennél többet költött annak kusti!
Ez is igaz! - mármint a rovar...
Igen!

Most majdnem frappánsat irtam,hogy mért barátkozom veledis,de ezt nembirja el a forum,meg szerintem bántois lett volna!
egyébként te beszélsz azzal a renaultroverrel?
Kivételesen 1et értek...
Bringer!

Ugye nem most vetted a paripát?