Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy szeretem mikor ilyen tündérien nézel
Dehogynem
Akkor mondjuk 10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)Pep( reméllem nem találja ki senki hogy motort ööööööö izé robogot akar venni)
4)Hubi :)))))))))))))
5)Josi+Tündérke
6)lion+kisvirag
7)Ma

istear+Niki
8)jocikirály&blondy
most 7600km van benne
Miért ne menjek?
Akkor mondjuk 10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)Pep( reméllem nem találja ki senki hogy motort ööööööö izé robogot akar venni)
4)Hubi :)))))))))))))
5)Josi+Tündérke
6)lion+kisvirag
7)Ma
istear+Niki
jaaaa teis akaro jönni?
Akkor mondjuk 10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)Pep( reméllem nem találja ki senki hogy motort ööööööö izé robogot akar venni)
4)Hubi :)))))))))))))
5)Josi+Tündérke
6)lion+kisvirag
Máris azonnal
De jóóóóó megyünk motorozni
akko iirj fel léci
Szombaton nem megyunk mi is motorozni?
Jaaaaaj, csak neeem?
Hat megtalaltad a honlapot
Sziasztok drága gyerköcök
milyen mocizás vár6ó 7végére?
olyat is mondott a tulaj, hogy jövőre lesz valami zenekar, akik western zenét fognak játszani, még házakat is építenek, talán lovaglási lehetőség is lesz, meg nagy nyüzsi, mint a filmekben.
El szeretném vinni az asszonyt, de ő nem motorozik, ezért nem vagyok felírva. De addig még változhat (persze nem ő fog elkezdeni motorozni ). Majd meglátom.
Itten!

Jöhetnétek tiis!

http://www.t-motor-sidecar.com...
Lehet nemtudom!


De a jövötavasz évnyitorais hivatalosak lettünk!Ja és még mindig nemiratkoztál fel!
A héten viszem a corduranadrág belsejét!Itthon maradt,mert én sose használltam.Annélkülis olyan mint a kazán!De jár hozzá!
hol ez a hely?
Lehet, hogy azért megy mégis a konyha,mert ti többen mennétek, és nem szívesen hagyná ki a bizniszt. De az tény, hogy tényleg szimpi volt a telefonban. Nekem is sokat mesélt a jövő évi terveiről. Biztosan jó kis hely lesz.
ugysem tudja meginni,mert mindkét kezével a hátamat masszirozza.
Menjel fozzel neki forro teat
najó.
Figyelni fogsz te éjszaka félszemmel!