Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minimum meg maximum!

klári-Fári!Mars dolgozni! Csak egyszer legyek én a ti kettötök fönöke!
És tudod mi jár annak akinek .....
Már megébredtem!

Vesztetekre!
Szívemből szóltál !
Ez a minimum ami jár nekünk inkább így fogalmaznék !
Azt próbáld meg, ennyi nekünk is jár
Nem akarlak megbántani Csokibá,de Neked most nem aludnod kéne arulkodás helyett?!
Na a másik fele!

Nembaj majd beszélek én azokkal a fönökökkel!Oszt lessz nemulass!
Én se nem vagyok msnen, csak 2-10-ig
Naná !
valahoyg színt kell vinni a munkahelyi légkörbe !
Fontos!
Az átutalást a következö számlaszámra kell befizetni,elküldeni:11720001-29901704
ez a számlaszám a sylturs számlája!Hogy meglehessen külömböztetni a többi beérkezett pénztöl,a következö képp küldjétek el a pénzt.A közlemény rovatba ezt tüntessétek fel!
Itt egy példa:Szilveszter Macska Gipsz Jakab+3fö
Etz azt jelenti,hogy Szilveszterre,a Macska szállodába foglalsz!
A pénzeknek 2008.10.06-ig krll beérkeznie!Kérlek titeket hogy igyekezzetek!


Mivel tavaly későn kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben), így nem volt lehetőségünk rendesen választani!Ezért idén úgy gondoltam, már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leírás a tervezetről!
Helyszín: Balatonmáriafürdő Budapesttől kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszálló! 55-fő befogadására képes! Három nap, két éjszaka, reggeli vacsora(félpanzió). A szilveszter napján hidegtálak lesznek kirakva és akkor folyamatosan lehet étkezni! Éjfélkor virsli!
A korlátlan italfogyasztás:3.500Ft/fő lenne. Én ezt sokallom,úgyhogy inkább vigyük magunk. Mindenki visz amit szívesen inna!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fő áráért!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)! Két hét mulva kell lemennem megnézni a helyszínt,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen).
Addigra jó lenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fő) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lesz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van, hívjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklődés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+4fö
4)Menyus+Gabyca+Yoda(de csak ha lehet )
5)Maistear+Niki
6)Jana+emese
7)Mister+Gabi+Ramszesz
8)Ági(Tündérke)+Szöszy
9)Tibi+Anya+2gyerek
10)pep+pepné+ádi (és lehet hogy a cicák)
11)Mih@il+Főnök+Terrorista
12)Szabat+Ági
13)José

eddig; 39 fő
Munkahelyen netezünk?

Szabálytalan!
Ooooo!

Már két Tündér lessz a csapatban!Köszönöm neked Kisvirág!Ha nagyleszek meghálálom!
Kösz meglett!
Te lennél Tündérke számomra ha ez így lenne !
Veszlek csak majd időnként lehet el el tűnök mert főnök hátam mögött elő szeretettel mászkál !
Sziasztok!

Ági légyszi vegyél már fel msnre, beszéltem milkával, hátha tudok segíteni neked
kisvirag0601@hotmail.com
Ha valakinek olyan igényei vannak hogy ma el akar érni telefonon az itt szóljon,mert a publikusabb számomat telefonnal együtt otthon hagytam ! És akkor majd valahogy megoldjuk !
Helóka Mindenki !

Rajta van az adatlapján ha jól néztem Csokibá !
Ez 75% sajna, próbálom intézni!
Fontos!
Az átutalást a következö számlaszámra kell befizetni,elküldeni:11720001-29901704
ez a számlaszám a sylturs számlája!Hogy meglehessen külömböztetni a többi beérkezett pénztöl,a következö képp küldjétek el a pénzt.A közlemény rovatba ezt tüntessétek fel!
Itt egy példa:Szilveszter Macska Gipsz Jakab+3fö
Etz azt jelenti,hogy Szilveszterre,a Macska szállodába foglalsz!
A pénzeknek 2008.10.06-ig krll beérkeznie!Kérlek titeket hogy igyekezzetek!


Mivel tavaly későn kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben), így nem volt lehetőségünk rendesen választani!Ezért idén úgy gondoltam, már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leírás a tervezetről!
Helyszín: Balatonmáriafürdő Budapesttől kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszálló! 55-fő befogadására képes! Három nap, két éjszaka, reggeli vacsora(félpanzió). A szilveszter napján hidegtálak lesznek kirakva és akkor folyamatosan lehet étkezni! Éjfélkor virsli!
A korlátlan italfogyasztás:3.500Ft/fő lenne. Én ezt sokallom,úgyhogy inkább vigyük magunk. Mindenki visz amit szívesen inna!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fő áráért!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)! Két hét mulva kell lemennem megnézni a helyszínt,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen).
Addigra jó lenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fő) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lesz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van, hívjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklődés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+4fö
4)Menyus+Gabyca+Yoda(de csak ha lehet )
5)Maistear+Niki
6)Jana+emese
7)Mister+Gabi+Ramszesz


8)Ági(Tündérke)+Szöszy
9)Tibi+Anya+2gyerek
10)
pe
p+pepné+ádi (és lehet hogy a cicák)
11)Mih@il+Főnök+Terrorista
12)Szabat+Ági
1
3)José

eddig; 38 fő
kedves ez aa fiam megszólitás....
főleg ha eltekintünk ama lényegtelen apróságtól,hogy én vagyok az idősebb.
sőt...olyan vén vagyok,hogy megyek is aludni,merthogy finoman fogalmazzak...ez nem az én napom volt.

jó éjt mindenkinek.
Kisvirág!

Nagyon kéne a számod!SOS!
Na de fiam!

Mindent énse tudhatok!De utánna nézek!De azt hiszem ugy,hogy voltb egy pereciinas,akinek a mester azt ......
Hát mint a kifli!

egyébként ugy keletkezett,hogy volt egy pékinas,aki nemtudta milyen a szemle.a mestere aztmondta neki,nézz fel esténént az égre,és pont olyan legyen mint a hold!Teltek multak az esték,és holdfogyatkozáslett.A tanonc lemásolta a holdat,és igy keletkezett a kifli!
félve kérdezem meg,hogy akkor ezen logika szerint a perec honnan kapta a nevét?