Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mivan!

elökerültél!
Akkor azlessz a baj!

Nekem az uj van 2002-es!Ma megnéztem neked,kb 5-perc motorozás után(bementem a telephelyre) világittáson,langyos volt!De mint irtam,a 40-fok feletti hömérséklet,már süti a kezet!
Szép napot mindenkinek!
Gratula!
Sok balesetmenteset! Nekem is '98 as a vasam, májusban porrá égett a szabályzóm
Az újra rászereltem egy számítógép proci hűtőbordát, biztos ami biztos alapon.
Hellosztok!

EURORINGEN volt kint valaki vasárnap délután? jópár xx es volt kint
Sziasztok,

Gyári oldaldobozokat szeretnék, esetleg tud valaki valami jó forrást?
Jó estét XX-esek!
Csatlakoznék a gratulálók sorához! (VAStaps)
Ugyanígy vagyok vele mint Te,ha nem az elsőn laknék az ágyam mellett lenne. Imádom!
Üdv. itt a fórumon!
José
Köszi!Nekem is nagyon tetszik.Kb ha jól emlékszem 41700zzal vettem előző hét kedden és most 42820km van benne. Nem nagyon akarok leszállni róla mióta megvan.Beleszerettem Nagyon jó vas,csak ez a töltés probléma megilyesztett egy picit.de majd csak túlélem(anyagilag)
szépjóestét mindenkinek.
Egyébként jóóóóó estét!
Szép VAS!
Nekem is ilyen volt!
Sok balesetmentes kilómétert, kivánok, és legyen sok örömöd benne, vele!
Hány km van benne?
Köszia a gyors választ!
Utánnajártam,hogy az üzemi hőmérséklete 50 fok.nem tudom sajna így kézzel megállapítani,de az biztos hogy odasül az ujjam. ez nem hűtőbordás még.98as évjáratú-99től gyártották azzal(a bontóban pont olyat raktak az asztalra elém.Ebben kb 5x5ös nagyságú fesszabályzó van.
Mikori a géped?

A régebbi CBR tipusoknál tipikus hiba volt!Az ujjabbakon sokkal nagyobb hüttöbordákkal szerelik!Megaztán azis valos dolog,hogy az emberi kéznek már a 40-fok is forro( TV-böl tudom).Tehát ha régebbi a masina,tegyél bele egy ujjabb fesszabályzot!Vagy menj mig lenem ég a mostani!Bajt nemcsinál,max. nemlessz töltésed.Leht igy fogod eladni majd egyszer!De holnap énis vassal megyek,megnézem az enyimet!
De szeretetböl!

vagy az smafu!Vagy nézd onnan!foglalkozom veled!És még sorolhatnám!
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Remélem tud valaki segíteni?!Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy kb 1hete vettem egy 1100XX-et és töltés problémám volt vele.Vettem bele egy új akksit,meg egy fesszabályzót.Azóta mentem vele kb 200km-t,rámértem a töltésre,teljesen tökéletes adatokat mutatott,de a fesszabályzó iszonyúan felmelegedett.Ez normális dolog?Megmértem a generátorbol kijövő áramot és igazábol az sem volt olyan egetverő-kb 15-16.5V-ig mutatott.tehát nem tölt túl a generátor.Szerintetek normális dolog az hogy a fesszabályzó tűz forró?kérlek nézzétek már meg nekem a sajátotokon,hogy egy kör motorozás után mennyire melegedik fel.Előlre is köszönöm.Sziasztok
Majd veszek neki egy olyan tollat, aminek a tintaja egy ido utan eltunik
En le vagyok lassulva
Raadasul a vamos elrontotta a papirt, es keson vettem eszre
Viszont sikerult megoldani...
Én írhatok, de rögtön bevésel 2314532412321 rossz pontot ha írok!
Na mivan gyemekeim?

hol az a nagy lelkesedés,irogatás!?
De csak most az egyszer. Mindig este tíz körül szoktam.Ezt is már itthonról írom!Pá!
Megoldom!

de köszönöm a felajánlást!
Lebukott valaki !
Ahha, szóval Te is munkahelyről netezel
Milka!
Szólj ha nem bírsz velük!
Jé, ilyen korán van, még nem is kéne itt lennem, úgy 5 óra múlva inkább!
Ciao!
Lehet nem tudok számolni,motorozáshoz nem kell !
De ezek mellett azert dolgozunk is
Mert amugy,hogy menne ki a Bosch?