Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem arrol beszélgettünk a minap,hogy vissza veszel a tempobol?!
Jaja,van aki rosszalkodik és csak rohangál ide oda !Ez a hetem ilyen volt.Bár ajövő hét is valami hasonlnak ígérkezik.Bár még kedd,szerda csütörök szabad... !De ami késik nem múlik !
Ilyenkor kell hazaérni?
Legyen!

Akkor mondjuk10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)José+
Tündérke
Azért felírom ide:vasárnap Sopron v. Pécs 9:30-kor indulás ha valakit érdekel!

1)José+Tündérke
hellóka !Akkor megkezdem a feliratkozást !
Azért felírom ide:vasárnap Sopron v. Pécs 9:30-kor indulás ha valakit érdekel!

1)José
Ennyi!Na eldőlök,mer' holnap dolgozok!Jó éjt! Ja Tündérkének szóljatok,neki k ö t e l e z ő feliratkozni!
Helyes!
Sejtem!

Amiért ha lehet,én nem autozom magáncélbol!
Nem nézek tévét!Te tudod miért!
Legyen!

Akkor mondjuk10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)José
Én a tévét(RTL).Azon szombattol szaridöt mondott!
De kitudja!?Mert ök nem!Legalábbis a meterologusaink nemnagyon remekelnek az elmult pár évben!
Akkor iratkozz fel!
Az iőkép.hu-t néztem ott írták ,hogy nem lesz!Vagy csak öregek vagytok !
Ez nagyon komoly! Micsoda képek!
Én ugyhallottam,mindenhol fog!
Na itt vagyok Én is! Jó estét! Most hétvégén (vasárnap) az ország nyugati részébe nem akar Valaki motorozni!? Azért arra mert ott nem fog esni.
Legyen!

Akkor mondjuk10.11 Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)
Legyen!

Akkor mondjuk Szombat!Mivel Tatabányafelé van,talállka 10.00-kor AGIPSHELLKUT Budaörsön!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)
http://www.t-motor-sidecar.com...


Milka! ezt az éttermet Pep vetette fel mivel a jövő héten( idős hölgyek) vénasszonyok nyara lesz 25 fok meleggel!
Megprobálhahatom,de igyis már a negyedik hete huzzuk!

Elöre beirtam mikor kell csengetni a lét!Mindegy utánna nézek!Ráadásul ezt a 5-10 terjedö fizetési idöszakot senkise jelezte elöre!Ha ez megtörtént volna,akkor ugy teszem a fizetési hatűridöt!
Good evenin'!
Milka lehet,hogy azért nem fizet senki,mert hónap vége van!Sokan hónap 5-10. között kap fizetést!
Nem tudsz 1 kis halasztást kieszközölni?
Üdv.J
Jo de neki Busája van,nem jármüve! Nézd el neki!