Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi.igen szöszi rendben van.kicsit betegecske,de rendben van.
azzal buzerál,hogy nem figyelek rá........vagy valami ilyesmi....
Nemkell azt leverni!

még egy-két esös nap,és lejön a födémmel eggyütt!
Három perce beszéltem vele!

Annyit kért hogyha lehet mondjuk meg hányan megyünk,és mit ennénk szivesen!Mert akkor készülnek,és nemkéne várni a kajára!Egyébként hihetetlen jofej a figura(amugy Henriknek hivják).
Például egy pöreköltet galuskával salátával 1000Ft-ért adna nekünk!Most épülnejk a faházak(kb 60 före),és akkor ottis lehet aludni 500FT/éjszaka.Rendezvényeketis vállalnak 80-föig!Ja és megvagyunk hivva a jövö tavaszi évadnyitora!Még valami ha valami IB-jen(lehet nemjol irtam)rendelünk,ö behozza bagatel pénzért!két-három havonta jön be onnan kontinere!
Kamaszokkal sosem konnyu, makacsok onfejuek, es azt hiszik az a jo, amit ok csinalnak
Szoszivel minden rendben?
hagyjuk...meg nincs is annyi karakterem.
kamasz.
émmeg ütöm.
azt annyi.van vele tennivaló.dehát ezért vettem magamhoz,hogy rendben legyen.az igaz,hogy azthittem,hogy könnyebb lessz.dehát ez van.
Jocikiraly, tegnap miert akartad megenni a gyereket?
Ezert nincs alattunk pince
az süti.de ha nem iparkodik az ácsotok,akkor a pince szinét is kiválaszthatod.
Nem lett yakuzzi, csak a mennyezetrol egy fel negyzetmeternyi helyen kell leverni a vakolatot, de van jo is a rosszban, az en elkepzelesem szerint lesz kifestve a szoba
meg junglee rain.......asztaaaaaa.
banyek........atomzsir.......yakuzzi a hálóban......emmá valami.
émmeg sajnáltalak tikteket.......
Én háromféle munkát tudok csinállni!
Mondjuk ugy ez az én mottom!

Jot,gyorsat,olcsot

A jo és gyors az nem olcso!
Az olcso és jo az nem gyors!
Agyors az olcso,de nem jo!


Szerintem a ti ácsotiokis igylehet vele!
Akkor engem át....tak. Pedig ma beszéltem vele.
Most beszéltem emberrel!

semmi gond,a muzeum részt épittik át!Az étterem hibátlanul müxik!
Az, hogy az eloszoba beazik elviselem, de ha mar a halonk is, azt mar nagyon nem, ugyhogy remelem, hogy tenyleg nagyon gyorsan, es jol fog melozni.
Tök normálisak voltak a telefonba, szeretik a motorosokat is, csak most téliesítik az étterem részt, ami még 2-3 hétig eltart.
Szerintem ökis!
Megint beázni!

Nem mindegy milyen mélya viz a medencében?
Erröl nemtudok!

Nem az én ötletem volt!Éncsak feltett kézzel megadtam magam!Akkor lekéne szolni nekik hogy megyünk!
remélem,hogy kurvagyorskezű ácsotok van....
Bevallalt valami mas munkat is, es azt a heten fejezi be
De mar jo lenne, ha jonne, mert sikerult beazni a hetvegen
Igazából azért kérdeztem, mert ma beszéltem velük, és azt mondták, hogy az étterem zárva van, és jelenleg más programot nem terveznek, így túl sok lehetőség nincs.
Ez az ács,már hetekota hétfön kezd!
Pontosan!

Meg ugye a gyári dobbal fojtva van rendesen!