Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz.........
akkor meg kár cserélni.. de a te dogod..
Majd viszem szelephézag állításra,és szinkronizálásra is,de ha már vettem 4 gyertyát,ráérek kicserélni.Bár még csak 32.000van a motorban.
Nekem még nem kellett.. 49500 km...

és állítólag jól müködik MF motors
48000 ként van gyertyacsere, 24000 ként ellenőrzés

24000 ként van a szelephézag ellenőrzés is...
így én nem is értem miért akarsz csak gyertyát cserélni,amikor érdemes a szervizeléssel összekötni
Köszönöm szépen,akkor már meg is van a holnapi program :)
Évjárattól függetlenül atomjaira!
Két lehetőség van: elölről,akkor olajhűtő,vízhűtő félre tesz (nem kell levenni)-Illetve felülről akkor tank,légszűrő levesz!
Én mivel lusta vagyok,a elölről csináltam!
Üdv!
Gyertyák cseréjéhez miket kell lebombázni?2006os évjárat
Már mint a vezérműlánc feszítőre gondoltál?
Azt Honda kereskedésben! Részemről a Szallerbeknél!
hala 2007 xx hez hol szerzitek be a feszitő patront ,, vagy a felujitoját
Szerintem ez a jelenség lassan nekem is fog jelentkezni, most az van hogy hidegen 1000 nél van a fordulatszám, melegen eléri az 1500 at és folyamatosan ingadozik akkor is.
biztos vagány lehetett
Csak azért javíttattam meg, ne hogy lángra lobbanjon mögöttem az asszonykám.
Én tuti hagytam volna!
Egyébbkén szép fokozatosan jött a dolog, Elősször nem is a fogyasztás tünt fel, mert nem igazán szoktam figyelni. Hanem az hogy el kezdett nőni a hangja gyári dobbal. Megszünt a megszokott brummogás. Csak később jött az egyenetlen járás. Ja és motorféknél durrogott. Egy mögöttem jövő motoros szerint eszméletle durva. Keményebb kigyorsításnál fél méteres láng jött a kipuffogóból.
Valószinüleg tudom a választ . A 2000 modelleknél az injektor sor jobb végén van egy nyomás szabályzó membrán. A későbbi évjáratoknál módosították valami mágnesszelepes kütyüre. Nekem ez a membrán repedezett, átengedett. Zabált mint az állat. De lettek más tünetei is. Egyenetlen volt az alapjárat. Kis fordulaton csak gyorsítani vagy lassítani lehetett, egyenletesen hajadni nem, és kormolta a kipuffogót. Tiz perc alatt kicserélték, és pöpec lett mint új korában. Fogyasztás azóta is 6-7 lityi.
Koszonom szepen. Kivancsi lennek,hogy mi az az alkatresz?
Szombaton már meg lehet szellőztetni a gépeket!
pedig az egyik 99-00 évjárattal ilyesmi volt.. 10 litert evett normál tempoban..


tényleg örök darab
Egy XX-en sose öregszik el semmi!
Max.a tulaja!
Örökké tart!
van az injektorosokon valami gumi ketyere ,ha az elöregszik akkor szokott 10 litert enni.. Anno itt olvastam én is,amikor megtalálták a hibát
A gep injektoros.
jaja