Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit!
Köszike
Sajnos azt kell mondjam,hogy előbb utóbb lesz valahol!
És ez SAJNOS!
Mert tudjuk az mit jelent!
Én is megeresztettem pár telefont,de eddig semmi!
Nem sürgős eddig is elmotoroztam nem kapkodunk.
Lehet h elterjedt típus de jelenleg egy bontóban sincsen!
Várunk!
Biztos lesz!
Elég elterjedt,régi típus!
Helyes!
Ígéretet kaptam több helyről, csak lesz vhol a leggyorsabb és legjobb lesz a nyerő!
Nem és nem vártam a sült galambra!
Akkor ezek szerint be jött amit beszéltünk!?
Hali!

Vki ha tud vfr vtech kormánycsutkát 2002-2003évjáratút kérem keressen!
köszönöm
Köszi, igen azt tervezem, örülök a megerősítésnek.
A szívem egyébként mindig is ebbe a topicba húzott ám :). Na ha ezt a Busások meglátják...
Mindig XX-et szerettem volna, és 2.-ik helyen volt a Suzuki, de sajnos jött egy olyan élethelyzet, hogy az autótól meg kellett válni, és az egyetlen épkézláb megoldás ahol beszámították a kocsi az XX és Busa hirdetések közül (állapot, km óra, szerviz háttér) a jelenlegi Busánál volt, így sajna nem XX lett, de majd megbarátkozok vele, remélem nem fogom megbánni. A következő a VFR1200 lesz :)
Láttam, hogy az Givi E52 után érdeklődtél. Lehet bele pakolni, azt megmondom! Két embernek, 4 napra, strandcuccokkal, meleg holmival, és megtámogatva egy tanktáskával elég volt. Mondjuk beraktam a motortakaró ponyvát, a motormosó rongyaimat, meg néminemű vizet is. Két személlyel nem is érzed meg, hogy fenne van, egy személlyel meg csak nemnormális tempónál fog berázni érthető módon. Egy szó mint száz: nagyon jó kis doboz!
Uraim, köszönöm a válaszokat! Az Allianzánál szoktam kötni az utasbiztosításokat (is). Csak most a neten kalkulátorral kihozott egy egész jó ajánlatot az AIG-vel. Nem ismerem, csak feltűnt. Ne kelljen használnom, de az Allianzban megbízok.
Én foglalkozom biztosításközvetítéssel nap mint nap. Mindenképpen a nagyobb biztosítókat javaslom (allianz, providencia, uniqa), persze mindenkinél lehetnek egyéb rossz tapasztalatok. Ha bővebb segítség kell, e-mailban megtalálsz (adatlap).
Mi a Providenciánál kötjük minden évben!
Bár sokat nem tudok mondani róla,mivel hál istennek még sose használtuk!
Üdv az Uraknak!
Sajnos nem olaj és gumi témát szeretnék feldobni.
A kérdésem az volna, hogy valakinek volt-e már dolga utasbiztosításkor az AIG biztosítóval? Esetleg az is érdekelne, hogy esetleg külföldön történt baleset esetén egyszerű volt-e a kárkifizetés! Nem a morbid témafeldobás miatt kérdezem, hanem mennénk külföldre, és egy esetleges baj esetén nem szeretnék pórul járni. A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv! Jó lett a géped. Ez a futómű felújítás érdekelne egy kicsit: milyen rugókat raktál bele? Valamilyen fórumon olvastam, hogy Hyperpro szettel sokkal jobb lesz a motor kezelhetősége. A szelepeket cserélték-e vagy maradt a gyári + új olaj? És árban kb milyen nagyságrend volt?
Egy ideje gondolkozom ezen a dolgon, és örülnék neki, ha megosztanád a tapasztalataidat.

fes
A pilot road 3-at én is bátran ajánlom .Már a második pár van fenn .Az elsö elment 15-ezret lazán .Esőbe nagyon jók a tapasztalataim hasonloan mint az elöttem hozzászolónak is.Röviden ennyi.
Úgy látszik a Pilot Road 2 ct mindenkinél kb. ennyit bír! A többiről nem tudok nyilatkozni. Most kerül fel hátra Dunlop Qualifier II. (29 ezer Ft)
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!Keresek a mocimhoz Túrakormányt és kormánykiflit,használtan .Ha tudtok valahol légyszi írjatok Üdv!
Pilot Road 2 után(15000 km, aztán kuka)vettem Road 3-at.1 hónapja van fenn,2000 km-t mentem,de jobb mint a Road 2! Mostanában eső volt bőven és kifogástalanul működik.Ma is szétáztunk az asszonnyal és vízátfolyás is volt bőven,de nem csúszott meg.Ja,a méret 180/55 mást még nem próbáltam,maradok a gyári méretnél.
Holnap 12-körül csörgess meg!
Gratula!
Tegnap estére végre teljesen összeraktam a motort, nagy nehezen kiderült, hogy azért nem tekerte az önindító, mert két hengerben is olaj volt, amit ugye nem nagyon tudott összesűríteni... Ma mentem vele 150 km, végig mosolyogva a sisak alatt, mert a futóműve teljesen más dimenzió mint az esés előtt. Így utólag nem is bánom annyira a balesetet, mert így kicseréltem olyan dolgokat is, amit normál körülmények között biztos nem. Néhány kép az újjá született vasról:
Urak!

Esetleg valaki nem jár autóval Esztergom felé? Egy régi számítógépet kellene elhozni legalább Pestig (monitor nélkül)!