Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kétszer!
Köszi!
21W
Szívesen mindenkinek!

Urak!

A féklámpa izzók hány wattosak hátul?
Köszönöm szépen a segítőkészséged. Felvettem a kapcsolatot vele.
Üdv
LAci
köszönjük a segítséget!
Laci!

120e,ott van a hirdetései között...
Hello!
HAsznált a kémény? HA igen, mennyire?Mondj rá egy árat.
hoczalaszlo@gmail.com

Üdv
LAci
isten éltesse a ma 34 éveseket!
női prexport overálom is van eladó szinte uj 99000ft ir ár 48-as méret
Sziasztok! nem érdekel vkit sportdob XX-re? Érd: blackmotors@freemail.hu
Hát, igen a kiállításon én is vettem egyszer egy sisakot, még 3 éve a fokt motortól, aztán úgy votl ottani akcióval 70ezer Ft helyett 50ezer Ft.

Most is már sisakom volt pluszba, ami pontosan jó a barátnőm kobakjára, meg kesztyűm is, tehát, ruha kell neki, valamint egy csizma, mert tényleg nem akarom, hogy egy mezei farmerban, meg egy tavaszi hétköznapi kabátban üljön mögöttem...
A kiállítás jó ötlet, mert lehet, hogy kifogtok egy kihagyhatatlan ajánlatot!
Csizmában nem tudok okosat mondani. Én kettőt használok. Van egy 20e Ft-os STR Welly-m, meg egy Daytona-m. A Daytona több mint 2x annyiba került, viszont az olcsóbban kényelmesebb a járás. Egyik sem látható protektoros, viszont abban kételkedem, hogy a beépítettek megvédenének egy esés esetén...
Viszont csizmából is lesz szerintem egy rakattal a kiállításon.
Nem egészen úgy van ám...
Átutalás 1500Ft-tól van az én bankomnál 4000Ft-ig (MKB) bár Pay Pal jobb... (de nekem így is olcsóbban jött ki mint pay pallal jött volna ki.)
Azt nem olvastam vissza, hogy bőrt szeretnél-e, de ha igen akkor azt próbálni nem nagyon lehet (mifelénk) Én Ajkától próbáltam Székesfehérvárig, sehol nincs női ruha. Férfit meg szerintem ott felejtsétek el ahol van.

A súly épp nem számít, arra se adj. Példa van egy nővérem 167cm magas, és olyan 50kg körüli ő XS-es, alapból olyan 34-es lehet ebben a méretezésben nézve.
Nekem volt egy Vanucci-m, most adtam el, 40es volt én 60kg felett vagyok 167cm magas, rám nagy volt, de a lány aki megvette, nem volt 60kg és olyan 172cm magas. Rá pedig jó volt.
Próbálhatod, hogy ruhák mérettáblázatát hozzá nézed barátnőd adatait. De benne lehet a pakliban a tévedés ténye így is.

Azonban ha tudsz olyan boltot ahol 36-40es női motoros ruhát próbálni lehet, akkor szólj nekem is

Sok sikert a kereséshez. Biztos sikerrel jársz.
Nem zavartál össze, teljesen érthető, amit írtál

Arra is gondoltam, hogy ha nem is, de esetleg a kiállításra elmegyünk biztosan, ott tudna sok fazont, méretet, meg ruhamárkát próbálni, (bár amennyit jönni fog velem, egyebkent én is arra hajtok, hogy inkább egy használt de jó minőségű ruhát vegyek neki), megteszi egy jó használt.

A Belo is jó, viszont az a Hein Gericke is jó lenne, színben legalábbis biztosan,, és mivel a barátnőm győri, Répcelak még nincs is olyan messze...

Kellene még egy csizma is, mert sisak meg kesztyű az már van:D

De nagyon köszi a tanácsokat, mert tényleg jó, ha az ember tájékozódik..

Szóval az a női elsőként belinkelt Hein Gericke ruha nekem tetszik, de még nézelődöm..

Hali
Egy jó tanács: próbáld leszűkíteni a kört (gyártmány,fazon), utána ha megvan a tetsző, akkor valamelyik boltban próbáljon fel egyet. Az én barátnőm is hasonló magasságú és testsúlyú, mint a Tiéd, és neki XS-es a Belo ruhája, a hétköznapokon 36, 38-as ruhákat hord. Azonos márkán belül is csak az azonos típusok egyforma méretűek. egy másik fazon már akár nagy is lehet.
(Megjegyezném, hogy a belinkelt Belo ruha még szí (nben is passzolna a motorodhoz!
Remélem végleg összezavartalak!
Kösazönöm...akkor vagy itthon, vagy ebay-en a paypal-os hirdetések..Megmondom őszintén nem merek méretet mondani, mert az én ruhám 52-es, én 176 cm vagyok 85 kg, a párom pedig 172 magas, 55 kg, tehát magasságban majdnem egyezünk, viszont sima hétköznapi női ruházatban jó neki a 36-os..csak még nem jutottam el oda, h elvigyem valahová, ahol megnéznénk a méretet, legalább azt, hogy mekkora kell neki. Ez lesz a következő lépés..

Köszi a segítséget eddig is:)
Jó reggelt!

A párod ruhaméretét nem írtad le, de azért keresgéltem itthon egy kicsit a használt ruha piacon.

1.

2.

3.

4.

Vagy esetleg az e-bayen találtam rengeteget, de konkrétabban Neked kellene keresgetned. Lehetőleg olyat keress, ami Paypal-os, mert egy sima utalás forint számláról minimum 4e Ft.

Remélem tudtam segíteni.
Szeva.

Nekünk most jött meg az új BÜSE. Anyaga nagyon frankó, este lesz kipróbálva a kényelmessége. Vanucci volt előtte és arról rosszat nem tudnék mondani, a csizma, kesztyű, alá öltözés is Vanucci.
HeinGericke is jó szerintem, meg ügye FLM, Berik, de olyan sok jó van. Annyi pénzért meg az e-bay en tudsz is válogatni. Ha sokat figyeled. Nekünk 1 hónap alatt lett. Aggregal közreműködésével.
Probiker sem rossz, sőt vannak igen jó ruhái PRX például.

Amúgy Én is cordura viselő vagyok. Csak sokat próbálok, hogy ha eljön az idő és elmegy pár kiló akkor melyiket vegyem majd.
Szép napot!
Igaz, nekem cordura ruhám van (Bering), de ha megkeresed aggregal-t a Veszprém és környéke topicban, akkor Ő ajánlani fogja az FLM márkájú ruhát, amiből igazán szépeket ki lehet fogni az e-bay-en. Ők is kb 200 euro körül vették meg a ruhákat, amik 4-500 euroba kerülnek kint is.
De találhatsz olcsó Büse, Vanucci, vagy a kár Dainese-t is. Hidd el segíteni fog!
Remélem tudtam segíteni!
Sziasztok!

Ha valakinek volna esetleg eladó női bőrruha, mert épp ezt keresek, elfogadható áron.. Használt is bőven jó, csak valami normál állapotú kéne.

Ki mit ajánlana női bőrruhában?Van valakinek rossz tapasztalata a Hein Gericke ruhával? Probikert néztem még, csak nem szeretnék rosszat venni. Nekem Dainese van, de hát azok még használtban is elég húzósak, a probiker meg újonnan 60e.

Lényeg ha van valakinek eladó kétrészes, vagy valami rossz6 jó tapasztalat a két előbbi márkával, azt megköszönném, ha megosztaná velem.

Minden jót, széles utat
Hali.

Ez marha jó. És milyen igaz.
estét.
xx-el az sincs messzi......
Az alábbi kis történetet - melyen a rendőröknek mostanság nincs okuk mosolyogni -, tisztelettel ajánljuk figyelmébe valamennyi felelősen gondolkodó honanyának és honatyának, de különösen Dr. Balsai István úrnak, aki egyéni képviselői indítványként nyújtatta be az országgyűlésnek az ún. semmisségi törvényt.

A közösségi oldalakon felbukkant hírecske szerint az alábbi kis párbeszéd a demokrácia őshazájában, az USA-ban zajlott le, egy magyar zsaru és egy amerikai sheriff között kint, valamilyen verseny alkalmával. Arról volt szó, hogy a seriff elmesélte: ha valaki gyorsan hajt, mögé megy az autóval, felveszi azt a tempót amivel az előtte haladó megy. Ha ez a tempó magasabb a megengedettnél, akkor kiszedi a kocsit és bírságol.

- Magyar zsaru kérdése tolmácson keresztül: És hogy bizonyítod, hogy valóban gyorsan hajtott?
- Sheriff: Nem értem a kérdést. Még egyszer, please!
- Hogy bizonyítod be, hogy tényleg gyorsan hajtott?
- Hát, mögé megyek és megnézem a km-órámat, hogy mennyit mutat, ha felveszem a tempóját.
- Igen, de hogy bizonyítod?
- Nem értem...
- Hát, tegyük fel, az ember azt mondja, hogy nem is ment annyival.
- Nem mond ilyet.
- Miért nem?
- Mert én vagyok a sheriff. Én megmondom, mennyivel ment, és ő fizet.
- És, ha nem fizet?
- Akkor 24 órán belül bíróság elé állítjuk.
- És ott mivel bizonyítod, hogy gyorsan ment?
- Nem értem! Gondolkodik a sheriff, majd a tolmácshoz fordul és megkérdezi tőle: Azt
lefordítottátok neki, hogy én vagyok a sheriff?